Taniec Wydarzenia zawiera Warsztaty zawiera Gaga People / modern fusion -warsztaty w Teatrze Rozbark.

Gaga People / modern fusion -warsztaty w Teatrze Rozbark.Gaga People / modern fusion -warsztaty w Teatrze Rozbark.
Data: 16.02.2019
(Wydarzenie już sie odbyło!)
Lokalizacja: Bytom
Miejsce: Bytomski Teatr Tańca i Ruchu Rozbark
Style: brak informacji
Patronat: NIE (Jak zdobyć i co daje patronat?)
Facebook: Wydarzenie na Facebooku
Facebook:
Podziel się: Bookmark and Share
Opis:

Teatr ROZBARK zaprasza w dniach 16-17.02.2019 na warsztaty GaGa People z Adi Weinberg (Izrael)i modern fousion z Irą Nadią Kodiche (Francja). Warsztaty z Irą Kodiche otwarte są dla wszystkich bez względu na poziom zaawansowania i wiek.
Zajęcia gaga people skierowane są dla wszystkich powyżej 16 roku życia bez względu na wcześniejsze doświadczenie w tańcu.


Ira Kodiche modern fusion

Jest pół Francuzką pół Algierką. Studiowała taniec w Konserwatorium Narodowym, w swoim rodzinnym Angers, na północy Francji. Od dwudziestu lat jest pedagogiem w trzech znanych, paryskich szkołach tańca. Jej styl jest rozpoznawany ze względu na oryginalność i interdyscyplinarność, polegającą na praktycznym łączeniu tańca klasycznego, jazzowego, współczesnego, hip hopu i elementów genetycznie związanych z kulturą Maghrebu.
Przez 10 lat była choreografem dla TVNK Company w Paryżu, współpracując z Thierry Vergerem. Tworzy choreografie do teledysków, filmów i koncertów we Francji. Jako choreograf i pedagog jest znana na całym świecie, pracowała w krajach europejskich a także w Japonii, Izraelu, Wenezueli i.in. Od 10 lat przyjeżdża do Polski współpracując z różnymi zespołami i prowadząc warsztaty, była także choreografem pierwszej edycji You Can Dance Po Prostu Tańcz.
"Ira w swych choreografiach wykorzystuje urbanistyczny, elektroniczny lub orientalny styl muzyki... pamięć o korzeniach i odkrywanie świata są inspiracją do kreowania tożsamości ruchowej jako przedłużenia własnego ja.

Adi Weinberg GaGa People

Taneczne wykształcenie uzyskała podczas Profesjonalnego Programu Szkoleniowego dla tancerzy w Hajfie, była stażystką w Vertigo Dance Company. Występowała na wielu festiwalach na całym świecie, w przestrzeniach takich jak: NoBallet, ZurichMoves, Teatro a Corte, Dancing Poznań. Pracowała z takimi choreografami jak: Andrea Costanzo Martini, Nadar Rosano, Efrat Rubin, Rachel Erdos, Noa Zuk, Aviv Eveguy, Shimrit Golan, Yuval Goldstein, Sharon Vaisvaser, Deganit Shemi i Michael Miller, jak także z Fresco Dance Company i Operą Izraelską.
Jej solo „Living Leaving” było stworzone podczas rezydencji w Polsce i wystawione podczas Festiwalu MAAT w Lublinie. Od tej pory kontynuuje pracę niezależną i pokazuje swoje prace na takich festiwalach jak: Machol Shalem Międzynarodowy Tydzień Tańca, Festiwal Tańca w Suzanne Dellal w Tel-Avivie.
Adi jest nauczycielką Gaga (metody ruchu rozwiniętej przez Ohada Naharina, dyrektora artystycznego i choreografa Batsheva Dance Company).


Gaga to język ruchowy opracowany przez Ohada Naharina, dyrektora artystycznego i choreografa Batsheva Dance Company w Tel Avivie (Izrael). Metoda Gaga narodziła się z przekonania o leczniczej, dynamicznej, stale zmieniającej się mocy ruchu i dziś nadal się rozwija. Gaga poprawia instynkty ruchowe, łączy ruch świadomy z nieświadomym i pozwala doświadczyć wolności i przyjemności w nieskomplikowany sposób, w przyjemnej atmosferze, w wygodnym ubraniu i akompaniamencie muzyki.
Zajęcia Gaga People trwają godzinę i są prowadzone przez tancerzy, którzy pracowali z Ohadem Naharinem. Nauczyciele prowadzą uczestników poprzez serie wskazówek do ruchu, które są zaprojektowane jako ciągły proces. Zamiast powtarzać czyjś ruch, uczestnik aktywnie eksploruje zadania, odkrywając własne interpretacje informacji i wykonania ruchu. Zajęcia Gaga/people oferują twórczą strukturę, która pozwala nawiązać kontakt z własnym ciałem i wyobraźnią, wzmocnić świadomość ciała, poprawić elastyczność i pewność siebie, a także doświadczać przyjemności ruchu w przyjaznej, inkluzywnej atmosferze.

Praktyczne informacje:

Warsztaty z Irą Kodiche otwarte są dla wszystkich bez względu na poziom zaawansowania i wiek.
Zajęcia gaga people skierowane są dla wszystkich powyżej 16 roku życia bez względu na wcześniejsze doświadczenie w tańcu.
Zajęcia gaga people trwają 60 minut. Nie ma przerwy.
Zajęcia z Ira Kodiche trwają 90 minut
Obowiązuje wygodny ubiór sportowy.
Uczestnicy tańczą boso lub w skarpetkach.
Osoby spóźnione nie będą wpuszczane na salę, dlatego prosimy o przybycie co najmniej na 20 minut przed rozpoczęciem zajęć.
Warsztaty odbędą się na scenie Teatru Rozbark


Sobota 16.02.2019

17:00 – 18:00 – gaga people
18:15 – 19:45 modern fusion

Niedziela 17.02.2019

10:00 – 11:00 gaga people
11:15 – 12:45 modern fusion

Koszt warsztatu ( do 4.02.2019)

Cały warsztat ( 4 lekcje) 130 zł.
Tylko gaga people z Adi 70 zł. za 2 lekcje
Tylko warsztat z Irą Kodiche 70 zł za dwie lekcje

http://www.teatrrozbark.pl/gaga-people-adi-weinberg-izrael,409

http://www.teatrrozbark.pl/modern-fousion-ira-kodiche-francjaalgeria,408


Koszt warsztatu od 5.02.2019

Całość 150
Tylko gaga people 80 zł.
Tylko warsztat z Ira Kodiche 80 zł.

W dniu warsztatów
każda lekcja 50 złKomentarze
-->