Taniec Wydarzenia zawiera Warsztaty zawiera Fokus On Hip Hop Dance

Fokus On Hip Hop DanceFokus On Hip Hop Dance
Data: 16.12.2018
(Wydarzenie już sie odbyło!)
Lokalizacja: Opole
Miejsce: pin Centrum Ruchu i Szkoła Tańca Fokus, Sosnkowskiego 40-42, 45-273 Opole
Style: brak informacji
Patronat: NIE (Jak zdobyć i co daje patronat?)
Facebook:
Podziel się: Bookmark and Share
Opis:

Takiego COMBO w Opolu jeszcze nie było!

300% Hip Hop'u i zajawy!

100% od Bartek BeWu Włodarz
100% od @MonikaŁaskarzewska
100% od Połączenia ich energii razem

Line Up

10.30 - 12.00 "BeWu"
12.15 - 13.45 "Żurek"
14.00 - 15.30 "ŻUREK & BEWU"

Ceny 

1 classa 49zł
2 classy 89zł
3 classy 129zł

Tańczysz więcej - płacisz mniej :)

Szczegółowe info 

Żurek na zajęciach skupia uwagę na rozwiązaniach u podstaw i z podstawami, dosłownie rozkłada je na części pierwsze, da Wam koordynacje, izolacje i inne acje jakich nawet sobie nie wyobrażasz. Technika to najważniejsza sprawa ale bounce doda nawet do krumpu.

BeWu - jego zajęcia to dużo muzyki i różnych groovów, wykrzesanie bounce i rocka tak żebyś wykorzystał 1000% swoich możliwości, dużo kroków, kroczków ale oczywiście wszystko z hip hopowym flow.

BeWu i Żurek - dwa różne światy połączone na jednych zajęciach to przede wszystkim poznanie groovu i przechwytywanie go od drugiej osoby, korzystanie z wzajemnych stylów jak i pomysły na tańczenie razem w hip hop dance.

MONIKA „ŻUREK” ŁASKARZEWSKA 
Tańczy od 2006 roku. Początki jej przygody z Hip Hopem były trudne. W czasach, w których Hip Hop kojarzył się głównie z komercyjnych teledysków, ciężko było kształtować w sobie jego kulturę. Przez całą swoją taneczną ścieżkę kroczyła z ikonami i pionierami tego stylu w Polsce. Wiele z nich do dzisiaj uważa za swoje największe autorytety. Monika ma na swoim koncie niezliczoną ilość osiągnięć. Wielokrotnie wygrywała największe polskie i zagraniczne street dance'owe zawody taneczne. Oprócz tego jest aktywnym sędzią i promotorką Hip Hopu w rozumieniu nie tylko tańca, ale całej kultury. Uważa, że ciężką pracą oraz poświęceniem można osiągnąć wszystko, a same predyspozycje to zaledwie początek. Prowadzi również warsztaty w całym kraju szkoląc nie tylko technicznie ale również mentalnie. „Żurek” jest m.in., autorką warsztatów „Kultura Koła” poświęconych najważniejszemu zagadnieniu kultury Hip Hopu.

BARTEK „BEWU” WŁODARZ 
Od dziecka związany z muzyką. W 2008 roku po 7 latach gry na skrzypcach, postanowił spróbować swoich sił w tańcu. Wciąż poszukując nowych inspiracji uczestniczył w niezliczonej ilości warsztatów i zawodów w Polsce i za granicą. Dzięki doświadczeniu, które na przestrzeni wielu lat zdobywał, doszedł do wniosku, że to właśnie w stylu house czuje się najlepiej. Często powtarza, że wszystko ma swój rytm, ale to właśnie house daje najlepszą możliwość pokazania nie tylko rytmiczności, ale też siebie. Dzięki swojej ciężkiej pracy, konsekwentnie wspina się na czołowe miejsca w Polsce i za granicą. Podczas zajęć skupia się na wykorzystaniu podstaw na wszelkie możliwe sposoby. Uwielbia pracę nóg i przepływ energii w ciele.Komentarze
-->