Taniec Wydarzenia zawiera Warsztaty zawiera Warsztaty z tańca współczesnego z el. akrobatyki i improwizacji

Warsztaty z tańca współczesnego z el. akrobatyki i improwizacjiWarsztaty z tańca współczesnego z el. akrobatyki i improwizacji
Data: 26.11.2017
(Wydarzenie już sie odbyło!)
Lokalizacja: Łódź
Miejsce: Studio reAKTYWACJA, Plac Wolności 12
Style: Contemporary dance, Contemporary Jazz, Akrobatyka, Improwizacja, Taniec Współczesny
Patronat: NIE (Jak zdobyć i co daje patronat?)
Facebook: Wydarzenie na Facebooku
Facebook:
Podziel się: Bookmark and Share
Opis:

Zapraszamy na zupełnie wyjątkowe warsztaty z tańca współczesnego z elememtami akrobatyki i improwizacji (poziom średniozaawansowany i zaawansowany) z Iloną Gumowską!

****
TERMIN: 26.11.2017 (niedziela) | g. 13.30-16.00 
MIEJSCE: Studio reAKTYWACJA Łódź, pl. Wolności 12, lok. 310
ZAPISY: 792 942 640 lub , do 10.11, g. 20.00
KOSZT: 50 zł
****

PROGRAM WARSZTATU
W pierwszej części warsztatu uczestnikom zaproponowany zostanie intensywny trening fizyczny oparty na ruchu ciała w kontakcie z podłogą, jak i ciałem drugiej osoby. 
Następnie poprzez naukę krótkich fraz ruchowych połączonych z elementami akrobatycznymi będziemy poszukiwać przepływu ruchu, momentów zawieszeń oraz współgrania ruchu z oddechem.

Druga część warsztatu poświęcona zostanie improwizacji opartej o pracę z wyobrażeniami.


ILONA GUMOWSKA
Przez osiem lat uprawiała gimnastykę artystyczną, a od piętnastego roku życia zajmuje się tańcem. Szkoliła się w zakresie tańca współczesnego, improwizacji, tańca jazzowego, klasycznego, kontakt Improwizacji, form ulicznych, a także akrobatyki. 

Ukończyła kierunek Choreografia i Techniki Tańca na Akademii Muzycznej w Łodzi oraz kurs „Profesjonalny tancerz tańca współczesnego” organizowany przez Akademię Sztuki Tańca w Łodzi. Jest również instruktorką Pilates Specjalizacji Core oraz stypendystką Alternatywnej Akademii Tańca w Poznaniu. 

Swoje doświadczenie sceniczne zdobyła, biorąc udział w różnych produkcjach i projektach taneczno - choreograficznych między innymi: w spektaklu „Tempus Fantasy” Jacka Gębury w Teatrze Muzycznym Capitol we Wrocławiu, w produkcji Teatru Dada von Bzdülow „Enclave 4/7” w reżyserii Roberto Olivana, w widowisku tanecznym „Harnasie” Kai Kołodziejczyk, w improwizowanym performansie Jacka Owczarka „Zdarzenia”, w prawykonaniu utworu „Exkurs” Szymona Brzóski wykonanym przez Baltic Neopolis Orchestra w Trafostacji Sztuki w Szczecinie, w spektaklu „Spokojnie... inni mają gorzej” grupy KIJO oraz „Chopin must die” w reżyserii Marcina Wrony. 

Jest współchoreografem i drugim reżyserem widowiska „Imaginarium” stworzonego przez Teatr V6 w ramach Light Move Festival 2015 w Łodzi oraz reżyserem i choreografem spektaklu „Psyche” w Teatrze V6 w Łodzi. Wzięła również udział w kreacji Deltebre Dansa 2015 w reżyserii Roberto Magro w Hiszpanii, rezydencji Abhilasha Ningappa w ramach Festiwalu Movement & Performance na Ibizie, w projekcie „Architecture of self destruction” w ramach The Park Festival 2017 w Indiach oraz w międzynarodowym projekcie artystycznym „Ciało w mieście” organizowanym przez paryski zespół Héliotropion Company.Komentarze
-->