Taniec Wydarzenia zawiera Turnieje zawiera Free Mind Kids Jam 2017

Free Mind Kids Jam 2017Free Mind Kids Jam 2017
Data: 16.12.2017
(Wydarzenie już sie odbyło!)
Lokalizacja: Białystok
Miejsce: Rejs Klub Muzyczny, ul. Nowy Świat 2
Style: Hip-Hop Dance, Breakdance
Patronat: NIE (Jak zdobyć i co daje patronat?)
Facebook: Wydarzenie na Facebooku
Facebook:
Podziel się: Bookmark and Share
Opis:

Po zeszłorocznej edycji Free Mind Kids Jam, która dała nam mnóstwo radości, zajawki oraz niesamowitego powera do działania wciąż jesteśmy głodni wrażeń oraz Waszej energii na parkiecie :-)! 

W tym roku ponownie stawiamy na formę jam’u tanecznego, skierowanego przede wszystkim do najmłodszego pokolenia tancerzy z Białegostoku i okolic :-)! 

Scena taneczna w Polsce kwitnie i obfituje w wydarzenia kulturalne, wiele z nich jednak nastawionych jest na młodzież i osoby dorosłe, będąc nieosiągalnymi dla dzieci, które dopiero zaczynają swoją przygodę z tańcem :-)! Dlatego też wkraczamy do akcji :-)! 

Nasza impreza skierowa jest do młodych ludzi, których interesuje sztuka uliczna, w tym przede wszystkim taniec. Pragniemy zarażać swoją undergroundową zajawką najmłodsze pokolenia ♥ 

Sama nazwa – Free Mind, to nie tylko czysty i wolny umysł, ale przede wszystkim kreatywność, wszechstronność i otwartość. Chcemy pokazać, że warto kreować nową jakość, warto pokazywać efekty swojej pracy, a co najważniejsze – warto być sobą i mieć niepowtarzalną flavę :-)

Kategorie: 
- Hip-Hop do lat 11 
- Hip-Hop 12-15 lat
- Breaking do lat 11
- Breaking 12-15 lat

Eliminacje:
To niezwykłe eliminacje i niezwykłe koła :-)! Uczestników podzielimy na 2/3 koła (w zależności od ilości osób startujących), każde koło będzie oceniał jeden z sędziów :-). W kołach wyczytywane będą po 2 osoby, które będą miały walkę ze sobą przez 2 minuty. Mamy nadzieję, że pozwoli to każdemu się wykazać i wytańczyć na całego :-)! Sędzia po każdej walce będzie dawał werdykt. Tym sposobem z kół wyłonimy Top16/Top8 (w zależności od ilości osób:-)). 

Czyli: łatwo, szybko i przyjemnie:-)! Każdy będzie miał szansę na zdrową rywalizację i dzielenie się swoją energią z innymi :-)! 

Harmonogram imprezy:

Już wkrótce na wydarzeniu FB! 

Zgłoszenia do kategorii do piątku, 8 grudnia 2017 r.
- mailowo na z tytułem ZGŁOSZENIE FREE MIND
- w treści maila:

  • Imię i nazwisko 
  • Ksywa (jeśli posiadasz), 
  • Rocznik urodzenia
  • Wybrana kategoria
  • Ekipa 
  • Miasto, które reprezentujesz

Organizatorzy:
DanceOFFnia Studio Działań Kreatywnych, Białystok / Poland
REJS Klub Muzyczny
Tańczyć Każdy Może

 

  • Dodał: DanceOFFnia
  • Ostatnie zmiany: 17.09.2018
  • Dodano: 11.10.2017Komentarze
-->