Taniec Wydarzenia zawiera Obozy zawiera BREAKING CAMP 7

BREAKING CAMP 7BREAKING CAMP 7
Data: 21.07.2019
(Do wydarzenia zostało: 93 dni)
Lokalizacja: Poronin
Miejsce: Dom Wczasowy Jędrol, Suche 60 a
Style: Popping, Rocking, Funky Styles, Street Dance, Breakdance
Patronat: NIE (Jak zdobyć i co daje patronat?)
Facebook: Wydarzenie na Facebooku
Facebook:
Podziel się: Bookmark and Share
Opis:

Dr Hefo przy współpracy z Active Movement ma zaszczyt zaprosić na kolejną odsłonę BREAKING CAMP 7
BREAKING CAMP po raz siódmy kontynuuje przekazywanie wiedzy oraz umiejętności młodszym pokoleniom. To nie tylko obóz, ale to przede wszystkim INWESTYCJA w młodszych tancerzy i przybliżenie im pozytywnej drogi, jaką oferuje kultura HIP HOP poprzez pomoc w zrozumieniu czym jest BREAKING.
Oferujemy najniższą cenę za najlepszą jakość, jaką daje nam ośrodek o BARDZO WYSOKIM standardzie oraz kadra instruktorska. 

Nasza Kadra to posiadający kwalifikacje instruktorzy oraz wychowawcy z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi i młodzieżą. Gwarantuje to wysoki poziom prowadzonych zajęć, jak i bezpieczeństwo naszych podopiecznych i pełne zadowolenie rodziców/opiekunów. Co ważne: obóz zgłaszany jest do Kuratorium Oświaty i spełnia wszelkie wymogi z tym związane. Kadra posiada wymagane kwalifikacje. Bezpieczeństwo jest dla Nas bardzo ważne. 

BREAKING CAMP 7 CZEKA WŁAŚNIE NA CIEBIE!!!

Wspaniały ośrodek: 2 baseny , sale taneczne z lustrami, świetlica z bilardem, tenisem stołowym i piłkarzykami, zaplecze rekreacyjne, niezastąpiona kadra oraz goście specjalni z najwyższej półki to tylko część atrakcji jakie mamy dla Was w tym roku.

W trakcie pobytu m.in. codzienne zajęcia taneczne, Turniej Tańca, Mam Talent, gry i zabawy w terenie, kąpiele w basenie, ognisko z kiełbaskami, piesze wycieczki oraz biegi kondycyjne po okolicy, zawody sportowe, wybory Miss i Misstera, dyskoteki. Wycieczka autokarowa z atrakcjami (Zakopane, Rusinowa Polana)

MIEJSCE: 
Dom Wczasowy JĘDROL
Suche 60a
34-520 Poronin 
https://www.dw-jedrol.pl

TERMIN: 21.07. 2019r. – 31.07.2019r. 

ŚWIADCZENIA:
- Transport – autokary klasy turystycznej 
- Zakwaterowanie w pokojach 3,4,5,6 - osobowych z pełnym węzłem sanitarnym
- Wyżywienie (3 posiłki dziennie + podwieczorek)
- Opieka wykwalifikowanej kadry pedagogicznej i instruktorskiej
- Ubezpieczenie NNW
- Realizacja programu, codzienne zajęcia taneczne z zaproszonymi gośćmi
- Dostęp do profesjonalnych sal tanecznych z lustrami oraz innych obiektów na terenie ośrodka

CENA: 1550 PLN
350zł - zaliczka przy zapisie 

500zł - rata do 30.04.2019r.

700zł - rata do 20.06.2019r.

GWARANCJĄ MIEJSCA JEST WPŁATA ZALICZKI
• Zaliczka w wysokości 350 zł jest gwarancją rezerwacji miejsca i w przypadku rezygnacji uczestnika z wyjazdu nie podlega zwrotowi.
W/w kwoty zostaną wpłacone przez uczestnika letniego obozu tanecznego gotówką u organizatora lub na konto (podane w mailu wraz z dokumentami)

Przy zapisie otrzymają Państwo umowę oraz kartę kwalifikacyjną uczestnika. 

KONTAKT I ZAPISY:
tel. 791 766 766
mail: 

Nasz obóz skierowany jest do dzieci i młodzieży (od 6 lat)  o różnym stopniu zaawansowania.
Nasza Kadra to posiadający kwalifikacje instruktorzy oraz wychowawcy z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi i młodzieżą. Gwarantuje to wysoki poziom prowadzonych zajęć, jak i bezpieczeństwo Naszych podopiecznych i pełne zadowolenie rodziców/opiekunów. 

Uczestnicy Naszego obozu będą podzieleni na grupy ze względu na wiek oraz stopień zaawansowania. 
Oprócz codziennych zajęć tanecznych i zorganizowanych zajęć sportowych, dzieci będą mogły skorzystać z atrakcji ośrodka oraz brać udział w codziennych wieczornych animacjach przygotowanych przez kadrę. Zapraszamy wszystkich chętnych do wspólnej pracy i zabawy!!!
Każde dziecko wróci od nas docenione, pełne energii, zmotywowane do pracy przez następny rok oraz co najważniejsze z uśmiechem :)


Co ważne: obóz zgłaszany jest do Kuratorium Oświaty i spełnia wszelkie wymogi z tym związane. Kadra posiada wymagane kwalifikacje, a Szkoła Tańca Active Movement wpis do ewidencji organizatorów turystyki i wymaganą gwarancję turystyczną. Bezpieczeństwo jest dla Nas bardzo ważne. 


DOM Wczasowy JĘDROL, Suche Poronin. Ośrodek położony jest w sąsiedztwie lasu i potoku. Zaledwie 6 km od Zakopanego. Zapewniamy świeże powietrze, spokój, wspaniały wypoczynek i niezapomniane wrażenia. Obiekt usytuowany jest w sąsiedztwie szlaku turystycznego z Suchego na Gubałówkę. Ośrodek oferuje: noclegi - pokoje z łazienkami i TV, wyżywienie - domowa kuchnia, dostęp do Internetu poprzez WIFI oraz komputer stacjonarny w pensjonacie, basen wewnątrz budynku oraz drugi zewnętrzny, świetlicę z TV, disco, ping pong, bilard, duży teren z możliwością grillowania, leżakowania, miejscem do zabaw dla dzieci, boiska: siatkówka, koszykówka, ogniska, wspaniałą atmosferę i spokój, profesjonalne sale taneczne 
z lustrami.

 Komentarze
-->