Taniec Szkoły zawiera Centrum Tańca Prima Dance

centrum tańca prima danceIstnieje od: 2002 r.
Siedziba główna: Kraków , Zakopiańska 9
Style:
Facebook:
Podziel się: Bookmark and Share
Opis:

CENTRUM TAŃCA PRIMA DANCE zostało założone w 2002  roku przez Anię Protas-Rachwalską i Tomka Rachwalskiego, zawodową parę taneczną, tancerzy najwyższej międzynarodowej klasy S,  dyplomowanych instruktorów tańca.

Tomek Rachwalski sędzia Polskiego Towarzystwa Tanecznego, członek Zarządu Okręgu Małopolskiego PTT, tancerz najwyższej międzynarodowej klasy S,  wraz z żoną Anią tworzy zawodową parę taneczną, dyplomowany Instruktor Tańca Sportowego (nr leg. 689), Zawodowy Instruktor Freestyle, student Uniwersytetu Pedagogicznego i Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie.

Anna Protas-Rachwalska tancerka najwyższej międzynarodowej klasy S,  wraz z mężem Tomkiem tworzy zawodową parę taneczną, dyplomowany Instruktor Tańca Towarzyskiego (nr leg. 7412), absolwentka Uniwersytetu w Białymstoku Wydziału Pedagogiki i Psychologii (nr dypl. WPP/669/02), Instruktor Rekreacji Ruchowej ze specjalnością Fitness w różnych formach gimnastyki (nr leg. 3677/I/R/2000), dyplomowana Projektantka Ubioru (nr dypl. 45/2006).

Ania i Tomek o sobie:

”Preferowany przez nas oboje styl to Tańce Latynoamerykańskie. Tańczymy razem od 2001 roku, ale taniec jest naszą pasją od ponad 16 lat. Teraz to już nasz sposób na życie. W 2001 roku zdobyliśmy tytuł Mistrza Okręgu Podlaskiego, ale w kolejnych latach postanowiliśmy reprezentować Kraków i zmierzyć się z małopolskimi parami. Trzykrotnie stawaliśmy na podium na Mistrzostwach Okręgu Małopolskiego. W 2006 roku zdobyliśmy brązowy medal na Akademickich Mistrzostwach Polski, a w 2007 roku na Mistrzostwach Polski w Warszawie wywalczyliśmy 18 miejsce mieszcząc się w dwudziestce najlepszych par Polski.

Za nami wiele szkoleń, pokazów i turniejów tańca w Polsce, Holandii, Anglii, Słowacji, Czechach, Ukrainie, Białorusi, Litwie.  Przed nami…cóż… dalej ciężka praca! Wiemy, że to najpewniejszy sposób na sukces, a najwyższa międzynarodowa klasa taneczna S zobowiązuje do ciągłego doskonalenia się i codziennych treningów.

Od wielu lat pracujemy jako instruktorzy tańca przekazując innym swoją wiedzę i miłość do tańca. Tak naprawdę dopiero nauczając kogoś zbliżamy się do mistrzostwa. W pracy przyświecają nam zawsze słowa: “Kiedy tańczy tylko ciało taniec jest sportem, lecz kiedy tańczy dusza staje się sztuką.” Naprawdę dobry tancerz wie jak tańczyć, ponieważ wypływa to bezpośrednio z niego, nie ma w tym żadnego planowania czy myślenia. Taniec powinien być czymś równie naturalnym jak sen czy oddychanie. Życzymy wszystkim by tego doświadczyli.”

Oferta:

GRUPOWE ZAJĘCIA TANECZNE
Prowadzone są z wielu technik tańca, na różnych poziomach zaawansowania, dla wszystkich grup wiekowych – dzieci, młodzieży i dorosłych. Uczestnictwo w zajęciach grupowych pozwoli poznać: proste i trudniejsze kroki taneczne oraz całe układy taneczne, podstawowe i alternatywne rytmy i rozliczenie figur, technikę i charakter danego tańca, nauczyć się odpowiednio trzymać sylwetkę i wyrażać siebie w tańcu!

SPORTOWY KLUB TANECZNY Centrum Tańca PRIMA DANCE zrzesza pary klas H–A, uczestniczące w turniejowej rywalizacji w tańcu towarzyskim i pokazach tańca.

KURSY TAŃCA DLA FIRM
To oferta skierowana do firm, które dbają o zdrowie, samopoczucie i motywację swoich pracowników. Zajęcia taneczne są źródłem inspiracji i wsparciem w odkrywaniu nowych ścieżek rozwoju oraz bardzo dobrą okazją do polepszenia kontaktów interpersonalnych pracowników i zachętą do efektywniejszej pracy.

LEKCJE INDYWIDUALNE
Dla par oraz osób indywidualnych, które chcą poznać i doskonalić tajniki wybranego tańca lub tańców. Lekcje indywidualne często udzielane są z myślą o zbliżającej się imprezie np. weselu, prywatce, dyskotece, imieninach, balu studniówkowym, karnawałowym czy andrzejkowym. Są również dobrym rozwiązaniem dla osób, które chcą nauczyć się tańczyć, a nie dysponują dużą ilością czasu, bądź mają nienormowany czas pracy. Termin lekcji oraz realizowany program nauki jest do ustalenia z nauczycielem osobiście lub telefonicznie. Opłata za pojedynczą godzinę zegarową wynosi 90zł. Istnieje możliwość wykupienia promocyjnych pakietów lekcji indywidualnych.

POKAZY TANECZNE
Pokazy taneczne są jedną z najciekawszych form wzbogacenia programu imprez typu wesela, bale, przyjęcia, wieczory panieńskie, wieczory kawalerskie, jubileusze, targi, promocje, gale, koncerty, pokazy mody, happeningi, pikniki, zjazdy, konferencje, imprezy firmowe, imprezy integracyjne, zawody sportowe, festiwale, wystawy, konkursy, przeglądy i inne. Proponujemy:
TAŃCE LATYNOAMERYKAŃSKIE (Samba, Chacha, Rumba, Paso Doble, Jive)
TAŃCE STANDARDOWE (Walc Angielski, Walc Wiedeński, Tango, Foxtrot, Quickstep)
TANIEC NOWOCZESNY (Hip-Hop, Dancehall)
TANIEC ARABSKI (Belly Dance -Taniec Brzucha)
INNE…
Program pokazu przygotowywany jest pod kątem danej imprezy w konwencji wyreżyserowanej według wskazań organizatora lub zaproponowanej przez nas np. wieczór Latino, Country, Rio De Janeiro , Al Capone, Viva Espania, Disco Polo itp.

W pokazach biorą udział tancerze z bardzo długim od ośmio- do piętnastoletnim letnim stażem zawodniczym i ogromnym doświadczeniem scenicznym w profesjonalnych strojach z wykorzystaniem rekwizytów do specjalnego podkładu muzycznego.
Show taneczne składa się zwykle z dwóch lub trzech wejść poprzedzonych zredagowaną przez nas zapowiedzią konferansjera. Po niektórych prezentacjach możliwe jest poprowadzenie ekspresowej nauki kroków tanecznych i turniej tańca dla uczestników imprezy oraz spontaniczne wciągnięcie ich w wir zabawy tanecznej. Muzykę do pokazu dostarczamy na miejsce imprezy na płycie CD z opisem. Koszt pokazu w zależności od rodzaju i miejsca imprezy, ilości wejść, czasu trwania pokazu do ustalenia pod numerem telefonu (0) 502 543 132. Więcej informacji na stronie www.PrimaDance.pl. Istnieje możliwość wystawienia faktury.

OBOZY TANECZNE
Dla tych którzy chcą połączyć wypoczynek i doskonałą zabawę z intensywną pracą na tanecznym parkiecie, wyjeżdżają z nami na obozy. Wakacyjne i zimowe obozy taneczne są niepowtarzalną okazją do poszerzenia swoich umiejętności tanecznych, ale także odpoczynku w gronie ludzi, których łączy wspólna pasja. Zorganizowaliśmy już 14 takich obozów tanecznych. Zapisy i bliższe informacje o organizowanych przez Centrum Tańca PRIMA DANCE obozach w recepcji.

PRACTICE – treningi otwarte dla sportowych par tanecznych, wstęp dla tancerzy spoza Centrum Tańca PRIMA DANCE to tylko 9 zł od osoby za 90 minut.

WYNAJEM SAL na różnego rodzaju eventy: imprezy integracyjne, szkolenia, treningi, zebrania, spotkania, konferencje, castingi, sesje zdjęciowe, pokazy mody, itp. Cena wynajmu w zależności od charakteru wydarzenia oraz ilości osób do uzgodnienia.

Dojazd:

TRAMWAJE: 8,10,11,18,19,22,23,40
AUTOBUSY: 106,108,133,155,166,178,206,213,223,263,608
dojazd autem od Cegielnianej

  • Dodano: 22.02.2010
-->