Taniec Szkoły zawiera Studio Tańca FREE ART FUSION

studio tańca free art fusionIstnieje od: 2009 r.
Siedziba główna: Warszawa , I piętro ul.Miedziana 11
Style:
Facebook:
Podziel się: Bookmark and Share
Opis:

<!--StartFragment-->

Free Art Fusion oferuje stałe, popołudniowe zajęcia taneczne z różnych technik i stylów dla wszystkich osób pragnących nauczyć się tańca. W studio systematycznie organizowane są weekendowe warsztaty taneczne z cenionymi i doświadczonymi pedagogami z Polski i zagranicy.

Honorujemy karty: MultiSport, FitSport, FitProfit, FitFlex.

Studio Free Art Fusion to miejsce, które powstało z myślą o profesjonalnych artystach, o wspieraniu ich zarówno od strony warsztatowej jak i artystycznej. Tutaj odbywają się próby do spektakli teatralnych, seriali filmowych i telewizyjnych, do niezależnych projektów tanecznych.

FAF to także agencja organizująca programy artystyczne z udziałem tancerzy, wokalistów i aktorów. Specjalnością agencji jest przygotowywanie programów od samego pomysłu do końcowej realizacji, która obejmuje reżyserię, choreografie, oprawę kostiumową i muzyczną programu.

W studio Free Art Fusion znajduje się wypożyczalnia kostiumów teatralnych otwarta dla każdego mieszkańca Warszawy.

 

<!--EndFragment-->

 

Kadra:

Monika Moskwa (BROADWAY JAZZ, TANIEC MUSICALOWY)– tancerka, choreograf, pedagog.

Absolwentka Państwowej Szkoły Baletowej w Poznaniu oraz Akademii Muzycznej w Warszawie, Wydziału Wychowania Muzycznego o specjalizacji Pedagogika Baletu. Wykładowca broadway jazzu na IKK w Warszawie oraz techniki tańca jazzowego na WSHE w Łodzi.

Karierę artystyczną rozpoczęła w musicalu METRO. Następnie współpracowała z Teatrem Buffo, Teatrem Sabat i w końcu z Teatrem Komedia, gdzie występowała w musicalu CHICAGO, grając rolę Kitty. Później związana z Teatrem Roma gdzie występowała w musicalu TANIEC WAMPIRÓW. Obecnie można ją zobaczyć w musicalu BOYBAND w Teatrze Komedia.

W latach 2000-2008 prowadziła własną Agencję Artystyczną ART-DANCE, obecnie jest jednym z założycieli FREE ART FUSION.

W 2000 roku stworzyła choreografię do muzycznego spektaklu „MC MAYAK” dla Teatru K2 we Wrocławiu

ANNA WIELOGÓRSKA (JAZZ) – tancerka, choreograf.

Kilka lat związana z Kieleckim Teatrem Tańca (główne role w spektaklach „Quo Vadis“, „Cztery pory roku“, „Po stronie snów“, „Dla Ciebie Panie“) oraz Teatrem Tańca ALTER Witolda Jurewicza w Kaliszu. W warszawskim Teatrze Komedia występowała w roli KITTY w musicalu „Chicago“.

Asystentka choreografa - Piotra Galińskiego przy spektaklach „Chicago“, „Stepping out“ oraz przy spektaklu warszawskiego teatru Bajka „Król Ból“. W tym teatrze przygotowała choreografię do farsy „Dzikie żądze“.

Od 2004 r wykłada technikę tańca jazzowego na IKK w Warszawie. W latach 2004-2007 była choreografem i instruktorem zespołu tańca nowoczesnego „Guest“. W 2008 r założyła własny zespół tańca nowoczesnego „Sway“ , w którym tworzy widowiska taneczne oraz taneczno-teatralne.

Katarzyna Barcik (LIRYCAL JAZZ) - tancerka, choreograf, współzałożycielka grupy FOLIES DANCE GROUP.

Ukończyła Państwową Szkołę Baletową im. L. Różyckiego w Bytomiu oraz Szkołę Języka Japońskiego (japoński biznesowy) w Yokohamie. American Academy of English (piąty poziom - zaawansowany).  

Uczestniczka Ogólnopolskiego Konkursu Baletowego w Gdańsku oraz·       licznych koncertów baletowych w Operze Śląskiej i Śląskim Teatrze Tańca Współczesnego w Bytomiu.

Współpraca choreograficzna podczas Gali „Nobel’83 – Pro Memoria” z okazji 25-lecia wręczenia nagrody Nobla prezydentowi L. Wałęsie, Teatr Wielki - Warszawa, dla TV Polsat 2008.

Choreograf i organizator oprawy artystycznej parady „Świętojańska Carnival”  Gdynia.

Choreograf i menadżer spektakli z okazji Otwarcia Hotelu Royal Atlas w Agadir, Maroko.

Współpraca choreograficzna,  tancerka w programie „Grasz czy nie Grasz” dla TV Polsat.


Moja treść

Kursy (1)

Kadra (1)

Zdjęcia (6)

Filmy (5)

  • Dodano: 19.03.2009
-->