Taniec Szkoły zawiera Szkoła Tańca Lilla House

szkoła tańca lilla houseIstnieje od: 2004 r.
Siedziba główna: Łódź , ul. Wigury 21
Style:
Facebook:
Podziel się: Bookmark and Share
Opis:

Lilla House to pierwsza w Łodzi Szkoła Tańca o tak szerokim profilu, skupiająca utalentowanych, profesjonalnych instruktorów oraz osoby kochające taniec, modę i sztukę. Lilla House istnieje na rynku od 2005 roku. W szkole uczymy różnorodnych technik tańca. 

 Lilla House jest synonimem stylu życia pełnego pasji, fantazji i radości tworzenia. Miejsce, w którym oprócz tańca na najwyższym poziomie, istnieje niezwykła i niepowtarzalna atmosfera…

Jeśli jeszcze u nas nie byłeś…sprawdź, odwiedź nas, poznaj… 

Lilla House to coś więcej niż tylko szkoła tańca. Lilla House to styl życia. To zamiłowanie do aktywnego i zdrowego sposobu na spędzanie czasu. To rozbudzanie wrażliwości, zachęcanie do twórczych poszukiwań własnego miejsca w świecie. Lilla House to afirmacja życia i otwarty umysł na kolejne pasjonujące wyzwania.

Nasz szkoła to niepowtarzalna przestrzeń o ciekawym, wysmakowanym wystroju wnętrza, w której pod czujnym okiem profesjonalnych instruktorów, w przyjaznej domowej atmosferze mogą tańczyć wszyscy, bez względu na wiek i posiadane umiejętności.

 Lilla House to poszerzanie własnych horyzontów myślowych, samodoskonalenie, kwestionowanie zastałej rzeczywistości, nieustające poszukiwania.


Zapraszamy do nas…dołącz do elity…bądź LILLA


więcej: http://www.lillahouse.com

ODWIEDŹ NAS NA PORTALU FACEBOOK:http://www.facebook.com/pages/Lilla-House/439845100450?ref=ts

Oferta:

Lilla House oferuje zajecia dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Kadra wykwalifikowanych instruktorów z wykształceniem pedagogicznym prowadzi zajęcia

w technikach tanecznych takich jak:

 

 • balet klasyczny,

 • taniec towarzyski,

 • jfh (jazz, funky, hip-hop),

 • hip-hop,

 • new age,

 • new age groove

 • new style,

 • salsa,

 • jazz,

 • modern jazz,

 • lyrical jazz,

 • break dance,

 • Wackin

 • Taniec Brzucha

 • Dancehall

 • Ladies style

 • high heels

 • zumba

 • fit-spalanie

 • taniec nowoczesny dla dzieci

 • New Style dla dzieci

 • Dancehall dla dzieci

 • balet dla dzieci

 • JFH dla dzieci

 • videoclip dance

 • Lekcje indywidualne z wybranej techniki tanecznej

 

Kadra:

lyrical jazz
Amelia - pedagog, choreograf. Ukończyła studia na Uniwersytecie na kierunku Wychowanie Fizyczne i Zdrowotne. Trenowała gimnastykę artystyczną od 6 roku życia przez 10 lat, zdobywając Mistrzostwo Polski w zbiorówkach kl. M. Współpracowała z zespołem Victory i Cube. Jako tancerka brała udział w koncertach na Festiwalu w Opolu (m.in. z Blue Cafe, Doda, Goya), tańczyła w teledysku Jarka Wista oraz w programie POLSATU „Grasz Czy Nie Grasz”. Wielokrotnie brała udział w różnych imprezach artystycznych, koncertach, festiwalach tańca współczesnego. Jej zajęcia to liryczne choreografie tworzone pod określone utwory muzyczne…jeśli szukacie magicznych chwil zaklętych w tańcu to z całą pewnością u Amelki je odnajdziecie…

Jest jedną z najbardziej utalentowanych i wszechstronnych tancerek jakie miałam okazję poznać…( Gosia )

new age
Artur – Finalista szesnastki I edycji programu „You Can Dance- Po Prostu Tańcz”. Szkolił się pod okiem Wade’a Robson’a, Anthony’ego Kaye’a, Tony’ego Czara, Laury Edwards, Lee Daniela, Kyle Hanagamiego, Candace Brown, Jian’a Pierre-Louis’a a także Clary Bajado, Ivana Blackstock’a, Kimmy Taylor, Jacka Mackenziego, Carlosa Neto, Dominica Smitha, Kendry Horsburgh, Nathana Gordona, Petera Francisa, Sisco Gomeza, Emmanuela Sonubi, Ryana Champella, Jasona Beitela (contemporary) i Sebastiana Gębury (współczesny). Jest tancerzem grupy zawodowej Lilla House. Jego zajęcia zdecydowanie nie są dla ludzi, którzy boją się ciężkiej pracy i szybko się poddają. Na treningach wysoko stawia poprzeczkę by widzieć efekty swojej pracy.

Artur jest niebywale ambitnym i trudnym do poskromienia tancerzem, wszechstronny i gotowy na nowe wyzwania. Na jego zajęciach zobaczycie, że nie ma rzeczy niemożliwych (Gosia)

dancehall, dancehall/shake, hiphop/dancehall dla dzieci, sexi moves
Babka – tancerka i choreograf. Absolwentka Pedagogiki Kultury Fizycznej i Zdrowotnej. Studentka Pedagogiki Wczesnoszkolnej i Przedszkolnej. Wielokrotna Mistrzyni Polski w formacjach Hip Hop. Zdobywczyni III miejsca w formacjach Hip Hopowych na Mistrzostwach Europy oraz VIII miesjca na Mistrzostwach Świata w tej samej kategorii. Zajęła również II miejsce w Open Cup Łódź w kategorii Hip Hop. Tańczyła w pokazach gwiazd estrady polskiej i teledyskach. Przygotowywała choreografię taneczną do reklam telewizyjnych. Wielokrotnie brała udział w szkoleniach ze Słowackimi choroegrafami oraz szkoli się na Warsztatach m.in. pod okiem takich choreografów jak: Marlon „Swoosh” Wallen, Nathan Gordon.

Wszechstronna, niebywale zdolna i urocza tancerka, zawsze uśmiechnięta i nieprawdopodobnie energetyczna…królowa shake’ów”:)( Gosia)

jazz, modern jazz, taniec towarzyski
Ela - Absolwentka Pedagogiki Wychowania Fizycznego i Zdrowotnego Uniwersytetu Łódzkiego, Studentka Zarządzania w Organizacji (Politechnika Łódzka),obecnie wykładowca na wydziale kulturoznawstwa w Akademii Humanistyczno – Ekonomicznej w Łodzi. Zdobywczyni międzynarodowej klasy mistrzowskiej „S” w tańcach standardowych i latynoamerykańskich. Trenowała u najlepszych: min. wielokrotnych mistrzów Polski par zawodowych- Krzysztofa i Doroty Trętowskich, Mariusza i Beaty Grzejszczaków, Ewy Szabatin i Krzysztofa Hulboja. Zwycięzczyni konkursu Hugo Pure Purple City Dance(staż w Summer School w Laban Dance Centre – prestiżowej londyńskiej szkole tańca współczesnego). Absolwentka 2,5 letniego instruktorskiego kursu kwalifikacyjnego z dziedziny tańca współczesnego, wydanego przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Regularnie szkoli się w The Place, Laban Dance Centre, Pineapple, Harmonic i innych renomowanych szkołach tańca w Europie. Jest także stałym bywalcem ogólnopolskich i międzynarodowych warsztatów i konferencji tanecznych (Bytom, Kalisz, Kielce, Lublin, Poznań, Warszawa). Jej ulubionymi wykładowcami są: Thierry Verger, Jason Beitel, Witold Jurewicz, Leszek Bzdyl, Jacek Owczarek, Vicky Evans, Sarah Francis, Fred Gehrig, Luiz Frank, Lisa Gimenez, Nanie Linning, Joe Alter, Andrzej Morawiec, Luciano Di Natale. Wszechstronność Eli sprawia, że zajęcia z nią to niesamowite przeżycie i prawdziwa mieszanka stylów.

Utalentowana i niezwykle doświadczona tancerka, skromna i ciepła, po prostu Ela…Jej zajęcia to magiczna podróż po świecie tańca. (Gosia)

break dance
Fabian - tancerz oraz student Uniwersytetu Łódzkiego. Niegdyś członek grupy Sonic Force, obecnie członek Rocking Boys (której był założycielem wraz z Dawidem Bujakiem aka Wiewiórem oraz Tomaszem Sankowskim aka Sankiem) najlepszej łódzkiej, oraz jednej z najlepszych w Polsce grup bboy-owych.
Przygodę z tańcem zaczął na początku 2003 roku. Szkolił się na warsztatach z jednymi z najlepszych tancerzy na świecie: Amado Ramirez ?Lil John? Havikoro (USA), Kenny ?Ken Swift? Gobber Rock Steady Crew (USA), Si Abdelkader el Houari ?Wary? Dynasty Rockers (Francja), ?Hefo? Stefański Ready to Battle, Funky Dope Maneuvers, Tribal Team Poland (Polska) oraz Łukasz ?Huher? Wykrota Azizi Hustlaz (Polska).

Fabian to tytan pracy, zaraził wszystkich pasją do break’a, i z sukcesem stworzył grupę b’ girls. Jego ekipa Rocking Boys osiąga coraz więcej sukcesów…Uwielbamy go za tony pomysłów i energię …( Gosia)jfh, hip-hop fusion, ladies style, house
Karolina – tancerka i choreograf. Finalistka programu „The Carefree Dance Academy” selections. Jest autorką choreografii do teledysków Blog 27 „Uh la la la” , Dezire „Good girl” oraz do koncertu Eska Music Awards dla zagranicznych artystów Stereolizy oraz Velvet. Jako tancerka brała udział w teledyskach Thinkadelik, Ewy Sonnet oraz Dezire oraz pokazach z takimi gwiazdami jak: Michał Urbaniak, Cezary Pazura i Michał Miłowicz. Systematycznie szkoli się na warsztatach tanecznych w kraju i za granicą. Na zajęciach zarazi Was swoja pasją, energią i wprowadzi w świat trendów tanecznych…

Karola to bomba energetyczna, wciąż poszukująca i niezwykle wobec siebie wymagająca…Wszechstronna tancerka o wielu twarzach…Niedościgniona profesjonalistka i perfekcjonistka ( Gosia)

new style
Klaudia – tancerka grupy zawodowej Lilla House. Szkoli się pod okiem światowych choreografów tj.: Anthony Kaye, Joao Assuncao i Caterina Felicioni. W Londynie uczestniczyła w zajęciach Pineapple Dance Studios oraz Husky Studios u Tony’ego „Touch” Adigun, Dance 2XS oraz TK & spin w technice new style, a także w zajęciach house i jazzu.

Klaudia to instruktorka niebywale ciepła i skromna, niech Was jednak nie zmyli ten opis…Jej zajęcia to wybuchowa mieszanka, więc szykujcie się…( Gosia )

jfh, hip-hop dla dzieci, taniec towarzyski
Rafi – tancerz, pedagog, choreograf. Absolwent Państwowego Studium Instruktorów Tańca Centrum Animacji Kultury w Warszawie. Swoją przygodę z tańcem rozpoczynał w wieku 8 lat w formacji prowadzonej przez znanego w świecie tańca trenera i choreografa Jerzego Ziomki(ucznia legendy polskiego tańca Mariana Wieczystego). Po 5 latach rozpoczął karierę w parze turniejowej pod okiem Ryszarda i Bogumiły Drobińskich (trenera par zajmujących czołowe miejsca na turniejach krajowych i zagranicznych). W tym czasie rozwijał swoje umiejętności na szkoleniach m.in. z Wojciechem Przemienieckim i Katarzyną Jechnej ( ówczesnymi Mistrzami Polski ). Współpracowł z najlepszymi trenerami świata Colinem Porterem i Allanem Fletherem a także z Waldemarem i Moniką Sakowskimi, Bogumiłą Drobińską, Krzysztofem Trętowskim i Romanem Romankiewiczem. Jako instruktor oraz tancerz współpracował z agencjami reklamowo-promocyjnymi współorganizując liczne imprezy taneczne. Od 2002 roku pracuje jako instruktor tańca towarzyskiego i nowoczesnego, prowadząc również zajęcia taneczno- rozwojowe w przedszkolach (samba, disco samba, cha cha, walc angielski, macarena) oraz na profilowanych koloniach/obozach młodzieżowych (osoby w wieku 12- 20 lat). Od 2003 roku do chwili obecnej trenuje nowatorski styl tańca JFH (połączenie Jazzu, Funky i Hip Hopu).

Rafi to niezwykle doświadczony i wszechstronny instruktor, zawsze znajdzie dla każdego czas, dlatego grupy go uwielbiają…(Gosia )

balet klasyczny
Jerzy - Artysta baletu (dyplom Państwowej Szkoły Baletowej im. Ludomira Różyckiego w Bytomiu ). Pracował w Operze Wrocławskiej, Teatrze Muzycznym w Łodzi, aktualnie jest solistą baletu Teatru Wielkiego w Łodzi. Brał udział w tournee po Niemczech, Austrii, Grecji, Egipcie ze spektaklami baletowymi. Współpracował z takimi choreografami i pedagogami jak Barbara Sier, Hanna Chojnicka, Marta Munso, Robert Streiner, Giorgio Madia, Tom Fletcher, Gray Veredon, Lorca Miasine, Andrzej Glegolski, Laura Alonso. Wciąż doskonali warsztat taneczny w pracy nad rolami w spektaklach teatralnych oraz na warsztatach – ostatnio m.in. w technice Forsythe’a oraz tańca węgierskiego i hiszpańskiego. Studiuje na Uniwersytecie Muzycznym w Warszawie na kierunku pedagogika baletu.
Jako pedagog przygotowywał baletowo dzieci i młodzież trenujące łyżwiarstwo figurowe oraz tancerzy tańca towarzyskiego.

Jeden z najlepszych pedagogów tańca klasycznego, perfekcyjny, wymagający, i niezwykle zaangażowany w swoją pracę…( Gosia)

balet klasyczny dla 3-5 latków
Beata - Jako dziecko tańczyła w Dziecięcym Zespole Pieśni i Tańca „Poltex”. Obecnie artystka baletu (dyplom Państwowej Szkoły Baletowej im. Ludomira Różyckiego w Bytomiu). Pracowała w zespołach baletowych teatrów w Krakowie, Bytomiu, Wrocławiu, Teatru Wielkiego w Łodzi, biorąc udział w tournee po Niemczech, Austrii, Grecji, Egipcie ze spektaklami baletowymi. Współpracowała z takimi choreografami i pedagogami jak Conrad Drzewiecki, Barbara Sier, Hanna Chojnicka, Marta Munso, Robert Streiner, Giorgio Madia, Tom Fletcher, Fred Treugut, Gray Veredon, Lorca Miasine, Laura Alonso. Magister Akademii Wychowania Fizycznego im. Józefa Piłsudskiego w Warszawie. Jako pedagog prowadziła zajęcia baletu z dziećmi trenującymi łyżwiarstwo figurowe w szkole i w klubach łyżwiarskich, lekcje dla tancerzy tańca towarzyskiego oraz członków zespołu tańca jazzowego, organizowała i prowadziła obozy sportowe, prowadziła zajęcia jogi dla dzieci oraz dorosłych (uprawnienia państwowe instruktora rekreacji ruchowej o specjalności hatha jogi). Ukończyła
Studia historii na Uniwersytecie Łódzkim, może pochwalić się wieloletnią pracą pedagogiczną i wychowawczą z dziećmi, rozwijając kompetencje zawodowe na kursach i warsztatach w zakresie różnych technik tanecznych i gimnastycznych.

Wspaniały pedagog, kochający swoją pracę, i ludzi…( Gosia)

balet klasyczny dla 6-8 laktów
Mariola – Absolwentka Państwowej Szkoły Baletowej im. F.Parnella w Łodzi. Magister sztuki Akademii Muzycznej w Warszawie im. F.Chopina na wydziale pedagogicznym-sekcja nauczycielska tańca. Artystka baletu Teatru Wielkiego w Łodzi.
Prowadzenie choreografii oraz zajęć baletowych w klubie sportowym „Tęcza” oraz „Domu Kultury Górna”. Współpraca z wybitnymi pedagogami i choreografami m.in. E.Wycichowska „Święto wiosny”, W.Borkowski „Don Kichot”, C.Drzewiecki „Yesterday”, L.Miasine „Zorba”, R.Strainer „Giselle”, G.Veredon „Ziemia obiecana”, G.Madia „Śpiąca królewna”. Udział w licznych tournee zespołu baletowego po Niemczech, Egipcie, Grecji, Brazylii itd.

Doskonały pedagog, niezastąpiona w pracy z dziećmi…Doświadczenie i pasja, czy można chcieć więcej? ( Gosia)


JFH
Marika – Instruktorka, tancerka, studentka UŁ: Pedagogika w zakresie animacji społeczno – kulturalnej. Od kilku lat związana ze szkołą tańca Lillahouse. Bierze równocześnie lekcje z kilku technik tanecznych. Przede wszystkim z takich jak: jfh, hip hop, house, New age, New style oraz modern jazz, contemporary dance. Regularnie bierze udział w warsztatach, “Europejskie Spotkania Taneczne”: Hip hop ( Viet Dang), House (Gabriel Francisco), Technique Modal Underground (Thierry Verger), Videoclip Dance (Stephan Reynolds), “Back to The Groove”: (Sweet, Gabriel Francisco). “Summer Dance intensive”: Tony Czar, Candace, Laura Edwards, Kyle Hanagami, Jian, Lee Daniels. Obecnie jest uczestniczką kursu kwalifikacyjnego na instruktora/choreografa tańca współczesnego w Akademickim Ośrodku Inicjatyw Artystycznych w Łodzi oraz bierze udział w projekcie unijnym „Człowiek – najlepsza inwestycja trener tańca”, gdzie uczestniczy w zajęciach prowadzonych przez m.in: Jasona Beitela, Gigi Torres, Candace, Duwane`a Taylora. Najbardziej inspirujące są dla Niej muzyka i pozytywnie zakręceni ludzie. Jest kreatywna, solidna.


Dojazd:

Tramwajami: 11, 11a, 6, 2, 4, 1, 8, 14, 10
Autobusami: 57, 96, 86, 77, 55,

Moja treść

Kursy (10)

Kadra (16)

Zdjęcia (13)

Filmy (5)

 • Dodano: 11.02.2009
-->