Taniec Szkoły zawiera Szkoła Salsy Salsaluna

szkoła salsy salsalunaIstnieje od: 2002 r.
Siedziba główna: Szczecin ,
Style:
Facebook:
Podziel się: Bookmark and Share
Opis:

Szczecińska Szkoła Salsy, prowadzi zajęcia na różnych poziomach zaawansowania, od grupy początkującej do grupy pokazowej. Zajęcia obejmują ogólne ćwiczenia ruchowe, body movement i open shines, układy tańczone w parze, a także samodzielnie (ang. footwork) oraz dopracowywanie gestów i ruchów ciała w tańcu (ang. styling), czyli dla każdego coś miłego. Chcesz nauczyć się tańczyć dobrze bawiąc, koniecznie musisz przyjść!

Szkoła prowadzi dwie grupy taneczne:
Grupa Taneczna Salsaluna, prowadzona przez Sebastiana Stolarskiego, która jako pierwsza ze Szczecina zaprezentowała się poza granicami Polski na międzynarodowym festiwalu salsy 6th Salsa Festival w Pradze. W 2006 roku została utworzona obok Grupy Tanecznej Salsaluna nowa formacja Salsaluna Ladies prowadzona przez Julitę Zarosińską oraz Kasię Majerczyk.

Szkoła Salsaluna cały czas się rozwija, uczy na zaproszenie wielu osób w różnych miejscach Polski, bierze udział w festiwalach oraz kongresach salsy w Polsce i zagranicą, daje pokazy w najlepszych szczecińskich klubach, organizuje warsztaty oraz imprezy taneczne na terenie Szczecina. Cały czas powiększa kadrę instruktorów oraz rozszerza swoją ofertę o inne formy tańca, np. taniec orientalny czy videoclip dance. Jest organizatorem I-go oraz II-go Mini Festiwalu Salsy w Szczecinie na którym pojawiły się szkoły salsy z całej Polski.

Kadra:
  • Sebastian Stolarski
  • Julita Zarośińska
  • Katarzyna Majerczyk

  • Dodano: 26.06.2008
-->