Taniec Szkoły zawiera DANCE4FUN Warszawa D4F

dance4fun warszawa d4fIstnieje od: 2004 r.
Siedziba główna: Warszawa , Warszawa - Targówek ul. Wysockiego 51 Wysockiego 51 - Targówek
Pozostałe filie:
  • Warszawa, Kondratowicza 37
  • Warszawa, Obozowa 60
  • Warszawa, Twarda 42
  • Warszawa, Kołowa 15
Style:
Facebook:
Podziel się: Bookmark and Share
Opis:

Zapraszamy wszystkich do szkoły i grupy tanecznej DANCE4FUN & D4F.

Założycielem jest Radosław Izdebski ( wielokrotny Mistrz Polski, Vicemistrz Europy i Świata w różnych kategoriach, aktor i tancerz wielu spektakli Teatru Muzycznego Roma w Warszawie, Teatru Muzycznego w Gdyni, aktywny zawodowo tancerz i choreograf )

Zajęcia odbywają się 1-2-3-4 razy w tygodniu w zależności od grupy ( duże klimatyzowane sale z pełnym wyposażeniem sanitarnym oraz sauną). Co pewien czas odbywają się również warsztaty przekrojowe i techniczne.

Style dominujące to: funky, new style, hip-hop, modern, wspólczesny, jazz, step i klasyka ale również lekcje tańca towarzyskiego i latino oraz inne lekcje techniczne.

Kadra to wybitnych tancerze i choreografowie.

Uczniowie szkolą się pod okiem cenionych specjalistów, czynnie uprawiających zawód choreografa i tancerza.

Uczą nie tylko techniki, ale również wyrazu artystycznego, zachowania na scenie, umiejętności mimicznych, aktorskich, jak i wielu innych rzeczy, które są w tej dyscyplinie sztuki bardzo potrzebne.

Grupa startuje z powodzeniem w turniejach federacji IDO w kat. hip hop, dance show, street dance, disco dance, disco freestyle, step.

Szkoła i grupa obsługuje róznego rodzaju imprezy, koncerty, eventy, pokazy mody, teledyski oraz wszystkie inne działania związane z tańcem.

Zapraszam i pozdrawiam, Radosław Izdebski ( kilkukrotny Mistrz Polski, Vicemistrz Europy i Świata, aktor i tancerz w wielu spektaklach Teatru Muzycznego Roma w Warszawie, Teatru Muzycznego w Gdyni

Kadra:

Założycielem jest Radosław Izdebski ( wielokrotny Mistrz Polski, Vicemistrz Europy i Świata w różnych kategoriach, aktor i tancerz wielu spektakli Teatru Muzycznego Roma w Warszawie, Teatru Muzycznego w Gdyni, aktywny zawodowo tancerz i choreograf )

Kadra jaką zaprosił do współpracy to wybitni tancerze i choreografowie.

Są to cenieni specjaliści o bogatej biografii, czynnie uprawiających zawód choreografa i tancerza na zawodowych scenach, dzięki temu przekazujący o wiele większą wiedzę.

Dojazd:

Warszawa

ul. Wysckiego 51 / Targówek

ul. Kondratrowicza 37 / Targówek

ul. Obozowa 60 / Wola

ul.Twarda 42 / Centrum

Moja treść

Zdjęcia (4)

  • Dodano: 30.12.2007
-->