Taniec Szkoły zawiera DUENDE DANCE STUDIO

duende dance studioIstnieje od: 2007 r.
Siedziba główna: Warszawa , ul Ostrobramska 38a (w budynku Energy Gaz Polska) ul Ostrobramska 38a
Style:
Facebook: Fanpage
Facebook:
Podziel się: Bookmark and Share
Opis: DUENDE Dance Studio ZAPRASZA


Jesteśmy niezwykłym miejscem, gdzie spotykają się osoby kochające taniec i zdrowy ruch!!!
Nie musisz być zawodowcem i nie musisz umieć tańczyć by przyjść do NAS!!!
Dla nas liczysz się TY !!! Naszą Misją są Twoje CELE :)
To co nas charakteryzuje i wyróżnia to: PROFESJONALIZM w działaniu, PASJA w tworzeniu, ZAANGAŻOWANIE w nauczaniu, MIŁOŚĆ do pracy i ludzi.
DUENDE stworzyliśmy z myślą o KOBIETACH, ale jesteśmy również otwarci na Panów :)
Promujemy nie tylko piękno kobiecego ciała i duszy ale również męską siłę, wytrzymałość i atletyczną sylwetkę.
Tylko u NAS znajdziesz KOMPLEKSOWĄ ofertę:
- zajęcia kształtujące i modelujące strategiczne partie ciała (dla Pań i Panów oraz Młodzieży )
- zajęcia taneczne aktywujące spalanie tkanki tłuszczowej i wpływające na poprawę koordynacji ruchowej (dla Pań i Panów oraz Młodzieży)
- zajęcia dla KOBIET uwalniające sexapeal i dodające pewności siebie, stylu i gracji (dla Pań)
- zajęcia z drążkiem pionowym (dla Pań i Panów oraz młodzieży)
  A to wszystko w niezwykłej, przyjaznej i ciepłej atmosferze.
ZACZNIJ PRZYGODĘ Z NAMI JUŻ DZIŚ!!!
CZEKAMY NA CIEBIE!!!

 

DUENDE Dance Studio zostało założone przez Weronikę Zdunek. Powstało z pasji tańca Flamenco, któremu Studio zawdzięcza swoją nazwę. Duende to słowo pochodzenia hiszpańskiego, które wyraża głęboki stan emocjonalny dający natchnienie. To miłość i pasja, które wyrywają autentyzm z głębi ciała. Duende nasyca barwą ruch w tańcu, nadaje brzmienie muzyce. Sprawia, że piękno staje się głębokie, że możemy dostrzec zaklętą w nim duszę artysty. Właśnie tą pasją i miłością do tańca założycielka pragnie zarazić wszystkich, którzy odwiedzą jej szkołę.

W DUENDE Dance Studio dysponujemy dwoma profesjonalnymi salami do tańca: Sala Duende oraz Sala Vertical, każda o powierzchni 80 m2. Posiadamy również mniejszą salę tzw. VIP, która przeznaczona jest do zajęć indywidualnych oraz prywatnych pokazów. Sala Duende wyposażona jest w profesjonalną taneczną podłogę, lustra na całej długości ściany. W DUENDE Dance Studio jest przytulna szatnia damska, WC oraz parking przed budynkiem. Wyposażenie, kolorystyka oraz przyjazna i ciepła atmosfera sprawiają, że każdy może poczuć się tutaj bardzo przyjemnie.

SALA DUENDE

SALA VERTICAL

Oferta: TYLKO DLA KOBIET
Sexy Dance
Erotic/Lap Dance
High heels
Burleska
Lekcje prywatne
Pokazy taneczne
Wieczory panieńskie POLE DANCE
Nauka i kursy tańca na rurze
Lekcja próbna
Pole Fitness
Pole for MEN
Pole Stretch
Open Pole
Studio Open
Lekcje prywatne
Pokazy taneczne
Wieczory panieńskie TANIEC/FITNESS

Zumba®fitness
Zumba®KIDS
Reggaeton DanceHall
Flamenco
Pilates
Stretching
Power Stretching
Brzuch Uda Pośladki
Sexy Figura
Lekcje prywatne
Pokazy taneczne

Kadra:

NASI INSTRUKTORZY

Weronika Zdunek

  (ZUMBA®Fitness, Flamenco, Erotic/Lap Dance, Sexy Dance, Pole Dance, Ladies Latino, Pilates)

Jest założycielką DUENDE Dance Studio. Ukończyła studia na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie (kierunek Turystyka i Rekreacja). Ze sportem jest związana od najmłodszych lat. W wieku 10 lat zajęła się tańcem towarzyskim. Występowała w różnych zawodach krajowych zdobywając wiele nagród. Szkoliła się u najlepszych polskich trenerów oraz zagranicznych. Trenowała taniec ludowy, elementy jazzu oraz baletu. Dzięki temu opanowała lekkość poruszania się, wyrobiła w sobie precyzję ruchów. W międzyczasie zajmowała się także tańcem nowoczesnym oraz strzelaniem sportowym do rzutków, w którym zdobyła mistrzostwo Polski.

Fitness zajmuje się od roku 2002. Ukończyła specjalizację instruktora rekreacji ruchowej ze specjalnością fitness w toku studiów oraz wiele innych szkoleń i kursów doszkalających. Opracowywała oraz zaprezentowała program 15-to dniowych ćwiczeń dla gazety Poradnik Domowy, udzielała wywiadu dla radia TOK fm, dla gazety Wysokie Obcasy, prezentowała ćwiczenia dla gazety Moda na zdrowie, udzielała wywiadu dla TV 3 na temat zajęć SEXY DANCE / SEXY AEROBIK, została specjalistą w gazecie SPA HAUSES. Opracowała autorskie zajęcia do muzyki Latynoamerykańskiej i Rock'n'Roll, które wzbudzają wiele pozytywnych emocji u uczestników, dają ogromną radość, satysfakcję i oczekiwane zmęczenie.

W roku 2004 odkryła swoją wielką pasję. Rozpoczęła kurs tańca Flamenco. Bierze udział w wielu warsztatach Flamenco, prowadzonych przez hiszpańskich tancerzy. Uczy się tańczyć z wachlarzem, kastanietami, chustą. W przyszłości planuje się zająć także śpiewem. Podczas letnich urlopów wyjeżdża do słonecznej Hiszpanii, by tam szkolić się u najlepszych hiszpańskich trenerów flamenco.

Jako jedna z pierwszych instruktorek w Polsce zaczęła prowadzić zajęcia SEXY i EROTIC/LAP DANCE oraz POLE DANCE, które zdobyły sobie bardzo szybko wiele zwolenniczek. Poza zajęciami regularnymi prowadzi również autorskie warsztaty EROTIC DANCE WORKSHOP, na które wejść mogą tylko kobiety. Poprzez taniec, muzykę, "specyficzny klimat" i atmosferę na zajęciach pomaga kobietom otworzyć się, zdobyć pewność siebie, uwierzyć w siebie i swoją kobiecość.


 

Agata Jarzębowska

  (Pole Dance)

Mistrzyni Polski Pole Dance 2013, Mistrzyni Mazowsza Pole Dance Skaryszew 2013 w kategorii Solistki, II vice mistrzyni w Mistrzostwach Polski Pole Dance Skaryszew 2012

 

 

 

 

 

Monika Jedynak

  (Pole Dance)

Laureatka 6 miejsca w Mistrzostwach Mazowsza Pole Dance Skaryszew 2013 w kategorii Solistki Debiutantki.

 

 

 

 

 

 

 

 

Piotr Mierzejewski

  (Latino Styling, Taniec Towarzyski, Zumba)

Taniec zafascynował go kilka lat temu. Brał udział w szkoleniach u najlepszych trenerów tj. Colin James, Franco Formica, Dimitry Timochin, Wiktor Nikowski. Wraz ze swoją partnerką uczestniczył w wielu ogólnopolskich oraz międzynarodowych turniejach tańca towarzyskiego m.in "Blackpool Dance Festiwal". Jest finalistą oraz zwycięzcą wielu ogólnopolskich turniejów w tańcach latynoamerykańskich. Posiada wieloletnie instruktorskie doświadczenie w pracy z dziećmi i dorosłymi. Interesuje go muzyka i film. Od 2012 roku jest licencjonowanym instruktorem ZUMBY. Prowadzi zajęcia Ladies Latino, Latino Styling, Taniec Towarzyski, przygotowuje pary do Pierwszego Tańca


 

Agata Kulesza

  (Erotic/Lap Dance, Reggaeton, DanceHall)

Tańczy od 12 roku życia. Uczestniczyła w wielu warsztatach m.in. z Ulą „Afro” Fryc, Shishą & Aaxxią, Andreyem Boyko, A Ni Malem. Należała do formacji „Salshall Ortodox”, specjalizującej się w dancehallu, sambie brazylijskiej i tańcach afrokubańskich. Wielokrotnie brała udział w Wielokulturowym Street Party w Warszawie i festiwalu „Bom Dia Brasil”.  Występowała gościnnie w TVP1 („Kawa czy herbata”), oraz TVN i TVN Warszawa („Dzień dobry TVN”, „Projekt plaża”, „Rytm miasta”). Obecnie tańczy z zespołem „Viva Brasil”, specjalizującym się w sambie brazylijskiej. 

Zainteresowanie kulturami karaibskimi i miłość do muzyki pochodzącej z tamtego regionu sprawiły, że zaczęła tańczyć Dancehall i Reggaeton, a z czasem przyszła kolej na sambę brazylijską.

Interesują ją: Język hiszpański, Kultura Kuby, Brazylii i Puerto Rico oraz Podróże

"Moje zajęcia nie tylko poprawią Twoją koordynacje, kondycję i elastyczność, ale i przede wszystkim dadzą Ci wiarę w siebie i naładują Cię ogromną dawką pozytywnej energii, która będzie Ci towarzyszyć przez długi czas. serdecznie zapraszam."

 

Dominika Sasin

  (Stretching, Body Ball, Brzuch Uda Pośladki, Rock’n’Roll Solo, TMT)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Patrycja Goździewska

  (Zumba ® Fitness, Zumba Sentao, Zumba Toning, taniec towarzyski, ladies styling, erotic/lap dance, sexy dance, burleska)

Trenuje Tańce Latynoamerykańskie od 7 lat. Brała udział w wielu warsztatach tanecznych oraz szkoleniach z zagranicznymi trenerami m.in. z Colin'em James'em. Wraz ze swoim partnerem tanecznych uczestniczyła w 2012 roku w prestiżowym Międzynarodowym Turnieju Tańca Towarzyskiego "Blackpool Dance Festiwal" Przez 3 lata współpracowała ze znanym zespołem tanecznym, organizującym pokazy i show taneczne na eventach, koncertach oraz imprezach zamkniętych. Pasja instruktorska ujawniła się 3 lata temu. Prowadzi zajęcia z dziećmi oraz z dorosłymi (taniec towarzyski, ladies styling, erotic/lap dance, sexy dance, burleska). Od roku jest dyplomowanym oraz licencjonowanym Instruktorem Zumba®fitness, Zumba Sentao oraz Zumba Tonning. Interesuje ją wszystko, co jest związane z tańcem - muzyka oraz różne formy taneczne, lubi podróżować.

"Zapraszam Cię na moje zajęcia, gwarantuję, że będziesz się dobrze bawić, zapomnisz o troskach dnia codziennego a przy okazji spalisz setki kalorii. Po ćwiczeniach ze mną wyjdziesz zadowolona, zmęczona, usatysfakcjonowana i będziesz chciała więcej... :)"


 

Lucyna Szymańska

  (Pole fitness, body ball, pilates)

Od kilku lat poświęciła się pasji uczenia i została instruktorem fitness, body ball i pilates. Umie prowadzić zajęcia fitness tj TBC, ABT, Pilates, Body Ball, Pole Fitness, Pole Dance. Technikę Pole dance zaczęła trenować od 2011. Pole dance jest dla niej niesamowitą formą ruchu, która łączy w sobie sport, gimnastykę oraz akrobatykę. Oprócz poprawy kondycji fizycznej i siły mięśni w widoczny sposób pokazuje osiągnięcia i progres w nauce.
Interesuje ją  sport, rekreacja, fitness, wolontariat sportowy, pole dance oraz wszystko co związane jest ze Skandynawią - turystyka i skandynawskie powieści kryminalne .

"No moich zajęciach jest zawsze mega moc, pozytywna energia oraz przyjemne zmęczenie. Gwarantuję Ci, że z zajęć wyjdziesz usatysfakcjonowana! Jeśli chcesz poczuć, że ćwiczyłaś/łeś, a jednocześnie chcesz odprężyć umysł oraz poczuć się lekko i dobrze!? Widzimy się na sali :)"


 

Patrycja Forster

 

Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w 2005r uczęszczając na zajęcia taneczne: Latino Solo, Rock’n Roll Solo i Taniec Orientalny.
Pierwsze kroki we Flamenco stawiała w warszawskiej szkole Flamenco, szkoliła się także u znanych hiszpańskich tancerzy jak Leonor Leal, Vicky Barea, Antonio de Veronica. Doświadczenie instruktorskie zdobywała prowadząc kursy wakacyjne oraz lekcje indywidualne. Brała udział w organizacji wieczorków flamenco w warszawskich klubach. W tym okresie nauka flamenco to jedyne, czym codziennie się zajmowałam.Obecnie dzieli się swoją pasją z młodzieżą w szkołach i przedszkolach prowadząc"Dni Kultury Flamenco"połączone z pokazami tańca. Nadal regularnie poszerza swoje umiejętności, biorąc udział w cyklicznych warsztatach z mistrzami tańca z Hiszpanii. W Studio Duende uczy od maja 2012 roku.
Flamenco to coś więcej niż taniec. Jest to zjawisko kulturowe które obejmuje zarówno taniec, śpiew jak i gitarę. Nie można dobrze tańczyć flamenco jeśli nie rozumiemy muzyki i nie potrafimy współpracować ze śpiewakiem. Na zajęciach oprócz prawidłowej postawy, ruchu rąk oraz wybijania rytmu nogami (co jest nieodłącznym elementem tańca i niejako wizytówką Flamenco) będziemy poznawać rytm, jak wyczuć go w gitarze, jak wybijać rytm rękoma, będziemy uczyć się  jak poprzez ruch opowiadać o sobie, o otaczającym nas świecie i o tym jak go postrzegamy, bo taniec to przede wszystkim opowieść historii, którą nosimy w sobie. Opowieść nie tylko o radosnych wydarzeniach z naszego życia, ale także o smutnych momentach, które dotyczą każdego człowieka. Większość z nas czuje obawę przed okazywaniem trudnych emocji takich jak smutek, rozpacz, gniew. Flamenco pozwala nam bez strachu przed oceną innych ujawnić to co chowamy gdzieś głęboko w zakamarkach swojej duszy, to co wstydzimy się wyrażać, czego nie chcemy mówić na głos.
Duende, tak Hiszpanie nazywają bliżej nieokreślony stan euforycznego uniesienia, swego rodzaju oczyszczenia.

„Na swoje zajęcia zapraszam zarówno osoby nieśmiałe, ciche które chcą na nowo albo po raz pierwszy odkryć w sobie siłę i moc, jak i osoby pewne siebie, o silnych osobowościach, które chcą zmienić coś w swoim codziennym życiu, dać upust różnym emocjom towarzyszącym w pracy, w relacjach rodzinnych czy koleżeńskich."


 

Paulina Suryś

  (Taniec Brzucha, Belly Burleska)

 

 

 

 

Marta Filewska

  (Sexy Dance, Pole Dance)

http://www.jpg" alt="" />Jest dyplomowanym instruktorem rekreacji ruchowej ze specjalnością fitness oraz licencjonowaną fizjoterapeutka  (Wyższa Szkoła Rehabilitacji).
Od dziecka interesowała się sportem i uwielbiała tańczyć. W szkole podstawowej i gimnazjum tańczyła w zespole FLEX jako cheerleaderka. Jeździła na zawody taneczne, dawała pokazy na wielu piknikach i festynach. Już wtedy czerpała przyjemność z występów a taniec dawał jej wiele satysfakcji.
Jej przygoda z Pole dance oraz Sexy dance rozpoczęła się na początku 2012 r. Taniec na rurze jest dla niej świetnym treningiem dla całego ciała i sprawia jej dużo radości.
Jest II vice mistrzynią "MISS pole dance DUENDE 2012". Mimo tak krótkiego czasu nauki pole dance oraz sexy dance ma już za sobą występ na juwenaliach politechniki oraz udział w konkursie "Show burlesque queen contest 2013"
Jej hobby to fitness, pole dance, sporty rekreacyjne, zdrowe odżywianie i moda.
Marta jest osoba otwartą, komunikatywną i zawsze uśmiechniętą, uwielbia pracować z ludźmi.
Swoim uśmiechem oraz pozytywnym spojrzeniem na świat pragnie zarazić wszystkich uczestników swoich zajęć.


 

Liza Korol

 

To niesamowicie energiczna, uśmiechnięta i ciepła osoba.
Wykwalifikowana i doświadczona instruktorka. Jest dyplomowanym instruktorem rekreacji ruchowej ze specjalnością fitness oraz specjalnością kinezygerontoprofilaktyka (leczenie ruchem osób starszych). Stale rozwija swój warsztat pracy podczas licznych szkoleń, konwencji i warsztatów.
Pasjonuje ją ludzki organizm oraz bezpieczeństwo podczas zajęć, w związku z tym największą satysfakcje sprawia jej praca z ludźmi. Uwielbia prowadzić ćwiczenia taneczne i wzmacniające oraz Pilates i gimnastykę w wodzie.

Jej MOTTO życiowe to: „Dawaj z siebie wszystko i rób najlepiej jak potrafisz”

Oto kilka słów od Lizy: „Po moich zajęciach nie wyjdziesz przemęczona :) To Twoje mięśnie poczują trening, a psychika odpocznie i nabierze sił i energii do życia”


 

Małgorzata Drela

  (Od 2011r. jest licencjonowanym instruktorem Zumba®Fitness i Zumba®Kids. Prowadzi regularne zajęcia Zumba®Fitness i Zumba®Kids w kilku klubach fitness na terenie Warszawy.)

Ukończyła studia: Pedagogika - kierunek Wychowanie Przedszkolne/Nauczanie Początkowe, Politologia - kierunek Public Relations. Przez wiele lat związana z koncernem Procter&Gamble. Umiejętności taneczne zaczęła zdobywać w Szkole Tańca Polańskiego (4 lata), a potem po przerwie na wychowanie syna, przez kolejne lata: Latino Solo - Szkoła Tańca Sulewskich (2 lata), Taniec Brzucha - Szkoła Tańca Sulewskich (4 lata), Flamenco i Rock and Roll - Duende Dance Studio (1 rok), Jackon's style - Salsa Libre (1 rok).  Od 2011r. jest licencjonowanym instruktorem Zumba®Fitness i Zumba®Kids. Prowadzi regularne zajęcia Zumba®Fitness i Zumba®Kids  w kilku klubach fitness na terenie Warszawy. Zumba zainteresowała ją jak tylko pojawiła się w Polsce tj. w 2010r.  Brała udział w międzynarodowych konwencjach instruktorów Zumba® Fitness w Londynie, Lille (Francja), Pradze i Orlando na Florydzie oraz w międzynarodowych konwencjach Fitness w Poznaniu i Warszawie a także wielu maratonach Zumba® Fitness na terenie całego kraju. Przez 1,5 roku prowadziła wolontariat dla dzieci (8-12 lat) pochodzących  z biednych rodzin. Przygotowywała dzieci do występów na piknikach, uroczystościach szkolnych a także na konferencjach poświęconych zdrowiu m.in z udziałem minister Joanny Mucha. Od września współpracuje również z British School, prowadząc dla uczniów tej szkoły regularne zajęcia Zumba®Kids.


 

Madgalena Karasińska

 

Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 7 lat. Posiada 7-letnie doświadczenie w Tańcu Towarzyskim, dlatego wszelkie techniki t.j cha-cha, samba czy też rumba nie są jej obce. Tancerka z 6 letnim stażem w zespole Cheerleaders Bełchatów. Nabyła tam elastyczności i doświadczenia tanecznego takich stylach jak hip-hop ,dancehall oraz salsa .

Uczestniczy wraz  zespołem w pokazach tanecznych na różnorodnych koncertach oraz meczach Siatkówki  oraz Piłki Nożnej. Na koncie ma również liczne występy m.in pokaz w Aubergenville we Francji gdzie brała udział w korowodzie CORSO . Jest dyplomowanym instruktorem tańca- jej specjalnością są takie tańce jak: sexy dance, videoclip dance, cheerleading,  latino style, hip hop, dancehall oraz taniec towarzyski. Na scenie czuje się jak ryba w wodzie. Taniec to jej pasja i sposób na życie.Nowe style tańca traktuje jako nową przygodę i wyzwanie, któremu nie zdoła nie sprostać.
Dojazd:

ADRES
   
Warszawa Praga Południe - Gocławek,
ul. Ostrobramska 38a

(w pobliżu CH PROMENADA, na przeciwko salonu Auto FUS i Mc'Donalds)

DOJAZD AUTOBUSAMI

168, 502, 514, 520, 525 (przystanek Zajezdnia Ostrobramska)
115 (przystanek Zajezdnia Ostrobramska, przy ul. Rodziewiczówny)


GODZINY OTWARCIA

PON.           9:00-11:00      16:30-22:00
WT.          
                15:30-22:00
ŚR.            
               16:30-22:00
CZW.                        
15:30-22:00
PT.           
                 16:30-20:30
SOB.       
                 10:00-16:00
NIEDZ.
                    ZAMKNIĘTE

TELEFON
 
Recepcja
22 245 02 83 (czynny  w godz. OTWARCIA STUDIA)
Biuro 606 81 38 81 (czynny w godz. 13:00 - 22:00)

Moja treść

  • Dodano: 28.12.2007
-->