Taniec Szkoły zawiera AWANGARDA Klub Tańca

awangarda klub tańcaIstnieje od: 1993 r.
Siedziba główna: Katowice , AWANGARDA Klub Tańca Katowice ul.Chorzowska 9 B
Style:
Facebook: Fanpage
Facebook:
Podziel się: Bookmark and Share
Opis:

Klub Tańca AWANGARDA to ośrodek w sercu woj. śląskiego, który na stałe wpisał się w życie kulturalne, sportowe, artystyczne i rekreacyjne miasta Katowice. W stworzeniu klubu przyświecało nam marzenie by było miejsce, w którym każdy bez względu na wiek mógł znaleźć coś dla siebie i przy niewielkich kosztach rozwijać pasje pod okiem wybitnych pedagogów.

AWANGARDA działa od 1993 roku, od 20 lat prowadzi zajęcia i zapisy przez cały rok zapewniając swobodne rozwijanie zainteresowań, zamiłowań i talentów, oraz dobrą zabawę dorosłym, młodzieży i dzieciom.
 
Jest pierwszym profesjonalnym klubem tańca na Śląsku posiadającym od 2001 roku własną siedzibę w której mieszczą się klimatyzowane, odpowiednio nagłośnione sale, klubokawiarnia, taneczne atelier i zaplecza służące klubowiczom.

Panuje miła, towarzyska atmosfera, znajomości przeradzają się w przyjaźnie, a nierzadko miłości. Dzięki temu wszyscy uczestniczący w zajęciach KT AWANGARDA odnoszą wspaniałe sukcesy na parkietach tanecznych i nie tylko. Bez względu na wiek każdy znajdzie coś dla siebie. Dorosły, młodzież, a nawet małe dziecko mają zapewnioną dobrą zabawę poprzez naukę tańca czy też dobraną dla niego formę innych zajęć. 

Oferta: - Tańce towarzyskie - Tańce orientalne
- Latino-solo - Street dance
- Break dance
- Dancehall - New Style
- Hip-hop
- Jazz
- Salsa
- Weselny Express
- Klub malucha - Zumba
- Aerobik
- Step
Zajęcia organizowane są przez cały rok w różnych odstępach czasowych.
Najbardziej popularne (dla początkujących) rozpoczynają się co 2-3 tygodnie w różnych dniach oraz godzinach - od poniedziałku do piątku, a w soboty odbywają się wprawki taneczne , oraz imprezy okolicznościowe . Prowadzone są zgodnie z metodyczno - dydaktycznymi zasadami nauczania, a szczególnie z zasadą stopniowania trudności, czyli tak, aby każdy bezstresowo nauczył się i miał z tego zadowolenie.

Osoby, które chcą nauczyć się wybranych tańców, opracować indywidualną choreografię, nadrobić zaległości lub nie mogą uczestniczyć w zajęciach grupowych,  zapraszamy na lekcje indywidualne, na których zarówno program jak i tempo zajęć dostosowane jest do indywidualnych predyspozycji i potrzeb. Jeżeli zbliża się Twój ślub i zabawa weselna lub inna impreza taneczna, to najwyższa pora pomyśleć o kursie tańca. Jeżeli, jeszcze do tego, nie masz czasu na zajęcia grupowe, a pierwszy taniec (jak i cała zabawa) musi być wspaniały, to pozostaje tylko lekcja indywidualna.
Kadra:

 Założycielem KLUBU TAŃCA AWANGARDA jest Cezary Doroszkiewicz - zawodowy tancerz klasy mistrzowskiej, pedagog, choreograf, dyplomowany nauczyciel tańca. Cezary Doroszkiewicz & Katarzyna Hetmańska - finaliści Mistrzostw Świata Par Zawodowych w Tańcach Standardowych i Latynoamerykańskich (10T) tworzą zawodową parę taneczną uświetniając swoim tanecznym kunsztem wiele imprez w kraju i zagranicą min. Mistrzostwa Świata, Mistrzostwa Europy, Mistrzostwa UK, Blackpool, Mistrzostwa Polski, USA, Niemiec, Hiszpanii, Holandii, Włoch ... , a ich wychowankowie odnoszą wspaniałe sukcesy na turniejach i pokazach tanecznych całego świata. Odbyli wiele szkoleń między innymi: w Polsce, USA, Anglii, Włoszech, Austrii, Francji, Rosji, Hiszpanii... . Katarzyna Hetmańska - zawodowa tancerka, pedagog, choreograf, dyplomowana nauczycielka tańca posiadająca mistrzowską klasę taneczną "S", doświadczony trener w pracy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Specjalizuje się w tańcach latynoamerykańskich, standardowych, salsie, technikach: gimnastyki artystycznej, tańca klasycznego, jazowego, narodowego, charakterystycznego, nowoczesnego, w tworzeniu choreografii do różnych form tanecznych. Jest również z zawodu artystą plastykiem, projektuje kostiumy i stroje taneczne.

Zajęcia w Klubie Tańca AWANGARDA z kilkunastu różnych form prowadzą najlepsi polscy i światowi nauczyciele, pedagodzy, trenerzy i instruktorzy, ludzie z pasją i wieloletnią praktyką, ze świetnym przygotowaniem, metodycznym, pedagogicznym i dydaktycznym, specjaliści w swojej dziedzinie, osoby które kochają taniec oraz  inne formy aktywności ruchowej. Swoją wiedzę i doświadczenie zdobywają na szkoleniach, kongresach, warsztatach nauczycieli oraz na turniejach i pokazach, szkoląc się systematycznie u największych światowych autorytetów, dzięki temu mogą w łatwy i przystępny sposób przekazywać swoją wiedzę, pasję i umiejętności, a praca sprawia im przyjemność.

Dojazd:

Klub mieści się w samym centrum Katowic, w pobliżu "SPODKA" i ING Banku Śląskiego. Najlepszy dojazd liniami tramwajowymi numer 6, 11, 23, 3, 33, 41. oraz autobusami linii: numer 5, 6, 7, 11, 23, 27, 30, 40, 43, 50, 61, 70, 110, 119, 133, 154, 168, 170, 177, 296, 600, 657, 662, 673, 674, 815,830,860, 888, 908, 911.Przystanek "Katowice Sokolska" przy skrzyżowaniu ulicy Chorzowskiej z ulicą Sokolską. W pobliżu znajduje się dworzec PKP i PKS. Poniższa mapka pomoże Państwu dojechać do AWANGARDY.

Moja treść

Kursy (15)

Kadra (1)

Zdjęcia (48)

  • Dodano: 04.12.2007
-->