Taniec Szkoły zawiera Studio Tańca EtnoBalans

studio tańca etnobalansIstnieje od: 2012 r.
Siedziba główna: Poznań , Studio Tańca EtnoBalans Wielka 19
Style:
Facebook: Fanpage
Facebook:
Podziel się: Bookmark and Share
Opis:

Zapraszamy dzieci i dorosłych w taneczną podróż pod opieką doświadczonych instruktorów, którzy nauczą Was, jak odnaleźć balans pomiędzy nauką tańca a dobrą zabawą.

Nasze studio narodziło się z potrzeby grupy ludzi poszukującej przestrzeni do realizacji swoich niekonwencjonalnych tanecznych marzeń. Tym, co ich łączy, jest wrodzona potrzeba ruchu, serdeczna energia i otwartość w stosunku do ludzi, a także szeroka wiedza praktyczna o swoich technikach tanecznych. Z dużą dawką radości i lekkości wprowadzimy Was w świat różnorodnych dźwięków, rytmów i ruchów oraz pokażą jak, zachować równowagę pomiędzy uczeniem się niuansów technicznych a swobodnym wyrażaniem siebie w tańcu.

Nasze studio nie stroni także od różnych kolaboracji artystycznych z muzykami, fotografami, artystami plastykami i innymi kreatywnymi ludźmi. Lubimy angażować się również w akcje społeczne i charytatywne. 

Oferta:

Proponujemy zajęcia regularne oraz warsztaty takich form ruchu i pracy z ciałem jak:

- taniec irlandzki,

- tańce w kręgu i w parach z różnych stron świata,

- tańce balfolkowe

- step amerykański

- taniec hula

-metoda Feldenkraisa

- broadway jazz

- lyrical jazz

- modern

Kadra:

MAGDALENA MAK - nauczyciel tańca irlandzkiego certyfikowany przez An Coimisiún le Rincí Gaelacha (Komisję Tańca Irlandzkiego z Dublina). Wykwalifikowany instruktor tańca sportowego. Uczestniczka licznych warsztatów z polskimi i zagranicznymi nauczycielami i artystami takimi jak: Coline Dunne, Shane McAvinchey, Anne Marie Cunningham, Isobel Cunningham, Lisa Delaney, Stephen Scariff, Anna Tillak, Joanna Ochędowska. Koordynatorka prac zespołu tańca irlandzkiego Celtica z Poznania, gdzie współtworzy choreografię. W ramach Szkoły Tańca Irlandzkiego ISTA oraz indywidualnej praktyki prowadzi regularne kursy oraz cykliczne warsztaty tańca irlandzkiego w Poznaniu i innych miastach w Polsce. Związana także ze Studiem Tańca Romy Jakubowskiej, w ramach którego prowadzi zajęcia z młodymi adeptami tańca w oparciu o autorski program Romy “Zabawa w taniec”. Zainteresowana również tańcem współczesnym i jazzowym oraz technikami pracy z ciałem zorientowanymi na poszerzanie świadomości.

Dojazd:

Studio mieści się blisko Starego Rynku w Poznaniu na ulicy Wielkiej 19/7 (pierwsze piętro, po lewej stronie) – przecznica pomiędzy Garbarami, a Starym Rynkiem.

Najbliżej znajduje się przystanek o nazwie Wielka – linie autobusowe 74 i 90. Szybko można dotrzeć także z przystanku Małe Garbary gdzie kursują linie tramwajowe 4,8,17 i autobusowe 51, 60, 63, 67, 74, 83, 90, 100 lub Plac bernardyński – linie tramwajowe 5, 13, 16 i linie autobusowe 74, 76, 90.

Moja treść

Kursy (1)

Kadra (1)

Zdjęcia (13)

Filmy (1)

  • Dodano: 07.09.2013
-->