Taniec Szkoły zawiera Beloud Dance Academy

beloud dance academyIstnieje od: 2010 r.
Siedziba główna: Kraków , Szkoła tańca Sempre Berka Joselewicza 26
Style:
Facebook:
Podziel się: Bookmark and Share
Opis:

CASTING

Weź udział w ostatnim castingu do grupy tanecznej BeLoud !!

Casting odbędzie się w 17 października 2010 (niedziela) o godz. 15.30 w krakowskiej szkole tańca Sempre (ul. Berka Joselewicza 26 – przecznica ulicy Starowiślnej)

 

Poszukujemy tancerzy: Hip Hop, Jazz, Modern Jazz, Współczesny, Klasyka, Breakdance, Dancehall i innych!  

Harmonogram:
START: 15:30
1. Rejestracja
2. Rozgrzewka
3. Choreografia - Hip Hop
4. Prezentacja układu
5. Ogłoszenie wyników

Dodatkowe informacje - CASTING
- Prosimy o zabranie ze sobą obuwia zamiennego
- Rozgrzewkę każdy przeprowadza we własnym zakresie
- Naukę choreografii w stylu hip hop - poprowadzi Joanna Gumułka
- Dla osób chętnych istnieje możliwość przygotowania 30-60 sec solówki do własnej muzyki

BELOUD CREW

Zespół został utworzony 1 stycznia 2010r. w Krakowie, jako owoc współpracy Macieja Strumińskiego, właściciela szkoły tańca Sempre oraz Łukasza Jaronik założyciela agencji promocyjnej Beloud. 

Beloud Crew to grupa ambitnych, bardzo utalentowanych młodych tancerzy, którzy poza tańcem świata nie widzą. Wywodzą się oni z różnych środowisk tanecznych i każdy swoją przygodę zaczynał z innej strony tej obszernej i różnorodnej dziedziny. 
W Beloud można znaleźć zarówno wychowanków - hip hop'u, jazz'u, tańca współczesnego, czy chociażby klasyki i tańca towarzyskiego. 
Ta duża rozpiętość zainteresowań ruchem, nie przeszkadza im jednak w tworzeniu zgranej i synchronicznej grupy, która ciągle podnosi swoje kwalifikacje, uczestnicząc w warsztatach tak znakomitych osobowości świata tanecznego jak m.in. Thierry Verger, Michał Piróg, Leszek Stanek, Alex Larson czy Gabriel Francisco. 

Na co dzień Beloud prowadzony jest przez Joannę Gumułkę (która jako zawodniczka może pochwalić się dwukrotnym półfinałem w Mistrzostwach Polski w Hip- Hopie (IDO Hip Hop) a jako trenerka uczestnictwem w wielu szkoleniach m.in. w Broadway Dance Center NY oraz duńskim Gerlev). 

Cechą charakterystyczną Beloud Crew jest świeżość, energia, rozmaite pasje i ideały taneczne, które potęgują radość z tworzenia choreografii, ambicję do ciężkich treningów oraz które połączone razem owocują pokaźnym zbiorem układów, atmosferą wzajemnej przyjaźni, której podstawą są wspólne cele i marzenia. 

Treningi zespołu odbywają się min. 4 razy w tygodniu, w krakowskiej szkole Sempre (przy ul. Berka Joselewicza 26) i obejmują Hip Hop, Klasykę, i Lyrical Jazz

 

Zespół Beloud: http://www.youtube.com/watch?v=0Ex-DUBkGwI

Więcej informacji:
www.sempretaniec.pl

Moja treść

Filmy (1)

  • Dodano: 09.10.2010
-->