Taniec Szkoły zawiera Afrykańska Szkoła Ruchu i Tańca "Uanga"

afrykańska szkoła ruchu i tańca "uanga"Istnieje od: 2010 r.
Siedziba główna: Warszawa , ul. Dzika 4 ul. Dzika 4
Style:
Facebook: Fanpage
Facebook:
Podziel się: Bookmark and Share
Opis:

Afrykańska Szkoła Ruchu i Tańca to pierwsza w Polsce tego typu szkoła tańca, gdzie można nauczyć się rdzennych tańców Afryki. Uczymy dziko się poruszać i szaleńczo tańczyć. Serwujemy afrykański taniec z różnych zakątków tego magicznego kontynentu.

Szkoła mieści się w zabytkowej kamienicy artystycznej na warszawskiej Pradze zaraz za Dworcem Wileńskim.

Oferta:

Szkoła tańców afrykańskich. Miejsce, gdzie tańca afro uczą instruktorzy, choreografowie, tancerze pochodzący z różnych krajów Afryki. Kenia, Angola, Nigeria, Senegal, Kongo i inne. Ponadto szkoła kształci w tańcach takich stylów jak taniec arabski, taniec brzucha, dancehall, afro samba, afro latino, afro hip-hop i afro jazz. Lekcje samby i latino prowadzi instruktorka z Kuby, a zajęcia z ragga dancehall tancerka z Jamajki.
Szkoła współpracuje z nauczycielem tańca i choreografem światowej sławy Alassane'm Wat'em. Prowadzi on swoje autorskie lekcje tańca terapeutycznego jak również Afro Jazz i Afro hip-hop.
Taniec afrykański, taniec afro w naszej szkole został rozłożony na części pierwsze i uczymy tańców pochodzących z różnych krajów Afryki. Oferujemy lekcje tańca stylów takich jak:
makossa, coupe decale, soukous, rumba, semba, kuduro, ndombolo, tradycyjne tańce Kenii, Igbo z Nigerii.
Zapraszamy również na naukę gry na bębnach Djembe.

Moja treść

Kursy (11)

Kadra (8)

Zdjęcia (6)

Filmy (7)

  • Dodano: 10.09.2010
-->