Taniec Szkoły zawiera Studio Tańca La Pasion

studio tańca la pasionIstnieje od: 2003 r.
Siedziba główna: Gdańsk , ul. Pilotów 3
Style:
Facebook:
Podziel się: Bookmark and Share
Opis:

La Pasion to szkoła tańca, która powstała w 2003 roku pod nazwą Studio Styl
Założycielką szkoły jest Beata Jasnoch – tancerka, choreograf i instruktor tańca.

Szkoła powstała z myślą o kobietach, które pragną zrelaksować się poprzez taniec, rozwijać swoje umiejętności taneczne, a jednocześnie nie posiadają partnerów, skłonnych dzielić z nimi tę pasję. Początkowo szkoła ograniczała się jedynie do flamenco: nauki tańca i szerzenia tej bogatej andaluzyjskiej kultury. Obecnie prowadzone są zajęcia z innych technik tanecznych: taniec brzucha, bollywood, tribal, taniec jazzowy, latin jazz, hip hop, sexy dance,  taniec współczesny, balet, taniec kabaretowy, brodway jazz, a w planach przewidziane jest dalsze poszerzanie oferty. Nadal większość tańczących stanowią kobiety w różnym wieku oraz uczennice szkół wszystkich szczebli, ale na niektóre zajęcia  uczęszczają również chłopcy i mężczyźni.

Oferta:

Oferta skierowana jest do wszystkich, dla których pasją jest taniec ;)

Dojazd:

Dojazd samochodem od strony dawnego pasa startowego (ul.Jana Pawła II). Przed kompleksem pawilonów znajduje się parking samochodowy.
Dojazd SKM
do stacji Gdańsk-Zaspa. Należy przejść przez ul.Hynka na stronę Osiedla Zaspa i skierować się w stronę kościoła Św. Kazimierza oraz kompleksu pawilonów handlowych należących do Sp-ni Mieszkaniowej “Młyniec”
Dojazd autobusem linii 127, C, 188 do stacji SKM Zaspa lub na dawny pas startowy
Dojazd tramwajem linii 2, 4, 8 do skrzyżowania Al.Rzeczypospolitej i ul. Jana Pawła II, lub tramwajem linii 6, 11, 12, 15 do skrzyżownia Al. Grunwaldzkiej i Al. Wojska Polskiego (przy Klubie Studenckim Żak)

Kursy (6)

Kadra (7)

  • Dodano: 20.07.2010
-->