Taniec Newsy zawiera Nabór do formacji Dancehall!


Nabór do formacji Dancehall!

Dołącz do formacji dancehall!

Jeżeli chcesz się intensywnie rozwijać w tańcu, pragniesz się zaangażować i być częścią grupy, która startuje na zawodach, występuje w teledyskach, daje liczne pokazy - to coś dla Ciebie!

Tworzymy nową formację dancehall do której dołączyć może każdy, nawet bez doświadczenia w tańcu - formacja zaczynać  będzie od podstaw. Wystarczy, że wyślesz zgłoszenie na ramonasofly@gmail.com oraz przyjdziesz na nabór 3 września o 13:30.

Grupę trenować będzie Aleksandra - pełna pozytywnej energii studentka Wyższej Szkoły Administracji i Biznesu, przygodę z tańcem rozpoczęła 6 lat temu pod okiem Sonii Truszkowskiej, szkoląc swoje umiejętności w Gdańskich szkołach tańca (White Slide, Dance Fusion) trafiła pod skrzydła Ramony Nowakowskiej, gdzie jej przygoda z dancehall`em zaczęła się na dobre. Doskonaliła się na warsztatach u zagranicznych tancerzy takich jak: Alevanille, Kimiko, Dhq Headtop, Killa Bean, Global Bob,  Dansa Bling. Od 3 lat nieustannie brała udział w zawodach organizowanych na terenie całej Polski wraz ze swoją ekipą Ketch a Fire. Na swoim koncie ma udział w wielu zawodach (m.in. Dancehall or Die, Miasto Rytmu,  Attitude Attack, Dancehall Challenge, Slavic Dancehall Queen), pokazach (Sopot Tref, Baltic Games, Desperados Party Challenge, Wrzeszcz Coast)  oraz teledyskach.

Komentarze

-->