Taniec Newsy zawiera Nabór do formaci Commercial Hip Hop


Nabór do formaci Commercial Hip Hop

Jeżeli marzy Ci się dołączenie do grupy tanecznej, w której będziesz mogła rozwijać się, uczyć choreografii, startować w zawodach i brać  udział w licznych pokazach, chcesz się zaangażować i stać częścią  profesjonalnej formacji - mamy coś dla Ciebie!

W tym roku uruchamiamy nową formację Commercial Hip Hop, o którą dbać będzie nasza nowa instruktorka Kornelia Raińska!

Commercial Hip Hop to fuzja łączący w sobie wielu różnych stylów tańca: od tańców ulicznych takich jak hip-hop,  aż po jazz i taniec współczesny. To właśnie ten styl tańca dominuje w dynamicznych i pełnych energii choreografiach prezentowanych w tanecznych programach telewizyjnych i teledyskach.

Kornelia tańczy ponad 9 lat, zaczynała od kiedyś dość popularnego disco dance, ale szybko przestawiła się na hip hop, w międzyczasie przewijało się u niej trochę jazzu, house - no i oczywiście dancehall, który teraz trenuje systematycznie. Jej choreografie to połączenie stylów ulicznych z nowoczesnym spojrzeniem na taniec.
Na zajęciach u Korneli nie zabraknie mocnych rozgrzewek, gdyż jest ona osobą niezwykle energiczną i zdeterminowaną, która zadba o wasz rozwój taneczny i fizyczny. W efektywny sposób sprawi, abyście wyrażały emocje i swój charakter poprzez choreografie i obiecuje, że z zajęć wychodzić będziecie mokre :)

Do formacji Commercial Hip Hop dołączyć może KAŻDY - będzie to nowa formacja, tworzona od podstaw, więc nie potrzebujesz doświadczenia, lecz jedynie pozytywną energię i zaangażowanie. Do formacji mogą dołączyć  osoby od 13 roku życia wzwyż. Aby dołączyć wyślij zgłoszenie na adres ramonasofly@gmail.com oraz przyjdź na nabór 3 września o 13:00 -  zapraszamy!

Komentarze

-->