Taniec Newsy zawiera DNI OTWARTE || NABORY DO FORMACJI W STUDIU TAŃCA SO FLY GDAŃSK!


DNI OTWARTE || NABORY DO FORMACJI W STUDIU TAŃCA SO FLY GDAŃSK!

U NAS DUŻO NOWOŚCI I CIEKAWYCH NOWYCH ZAJĘĆ!

Abyście mogli się z nimi wszystkimi zapoznać przygotowaliśmy całkowicie BEZPŁATNE DNI OTWARTE!


W naszym drugim roku przygotowaliśmy wiele zmian i nowości! Aby poznać  nowych i stałych instruktorów, ich sposób prowadzenia zajęć, zapoznać  się z różnymi stylami tanecznymi i doskonale się bawić, przyjdź 5 września do naszego studia!


Dni otwarte to całkowicie darmowe zajęcia! Żeby zapewnić sobie miejsce na dniach otwartych wyślij zgłoszenie na adres ramonasofly@gmail.com (Imię, nazwisko, wybrane zajęcia)


Dni otwarte mają na celu przybliżanie naszej działalności, zapoznanie się z instruktorami, stylami tańca,  są to   zajęcia pokazowe, które trwają po 30 minut. Zajęcia na dniach otwartych są dla każdego, bez względu na poziom zaawansowania oraz są całkowicie darmowe.

Zapraszamy serdecznie 5 września do naszego studia!

11.00 Dancehall Ramona N.
11.30 Latin Solo/ Sexy Latin Ewa
12.00 Zumba Paulina
12.30 Popping Magda Wszebor
13.00 Experimental Magda Wszebor
13.30 Hip Hop Choreografia Ramona M.
14.00 Burleska Ramona M.
14.30 Twerk Ramona
15.00 Hip Hop Freestyle Big Up

Zaś dla chcących czegoś więcej, pragnących się zaangażować i dać  całkowicie porwać tańcu zapraszamy na 15.30 na NABÓR DO FORMACJI DANCEHALL ORAZ TWERK

Obecnie w naszym studiu są 3 formacje dancehallowe, który przez cały rok są bardzo zajęte dając pokazy, kręcąc klipy, biorąc udział w sesjach zdjęciowych, jeżdżąc na zawody i warsztaty oraz doskonale się bawiąc, zdobywając nowe doświadczenia i zawierając fantastyczne przyjaźnie. Jeżeli też tego chcesz oraz jesteś w stanie się ZAANGAŻOWAĆ, przyjdź na nabór!

Studio Tańca So Fly
ul. Pileckiego 2
Gdańsk Wrzeszcz

Komentarze

-->