Taniec Artykuły zawiera Wielkie otwarcie Best Crew Studio w Toruniu


Wielkie otwarcie Best Crew Studio w Toruniu

Podziel się: Bookmark and Share

Kolorowe graffiti, złote opony, kanapy w stylu ludwikowskim. Miejsce, w którym street art łączy się francuskim barokiem na pierwszy rzut oka wskazuje na pracę światowej klasy projektanta. A jest to… designerskie wnętrze nowego studia tańca Best Crew w Toruniu!

Studio Tańca Best Crew powstało z inicjatywy dwójki młodych tancerzy - Agaty Deręgowskiej i Sebastiana Drzewuckiego, których chęć dalszego rozwoju własnego i ludzi, z którymi pracują na sali zmotywowała do szybkiego działania. W krótkim czasie udało im się znaleźć odpowiedni lokal i zmienić go w nowoczesne, profesjonalne studio z pełnym zapleczem technicznym. Klimat miejsca i ludzie, którzy należą do ekipy sprawiają, że treningi są czymś więcej niż pracą. Są czasem, w którym grupa przyjaciół realizuje wspólnie swoją pasję, jaką jest taniec. 

Wnętrze studia tanecznego i jego klimat sprawiają, że wpisuje się ono na listę miejsc w Toruniu, które trzeba zobaczyć. Okazja będzie już niebawem – 12 września o godzinie 17 Best Crew zaprasza na uroczyste otwarcie w siedzibie przy ulicy Szosa Lubicka 141/143. Tego wieczoru tancerze zaprezentują przygotowany specjalnie na tę okazję showcase. Będzie można porozmawiać z właścicielami tego bajecznie energetyzującego miejsca, poznać instruktorów prowadzących zajęcia taneczne i zapisując się do nowych grup, dołączyć do ekipy Best Crew.

Nie może Was tam zabraknąć!

 

 

 

WIĘCEJ INFORMACJI:

- wydarzenie Facebook https://www.facebook.com/events/840881462619287/?fref=ts

www.best-crew.com

- KONTAKT: kontakt@best-crew.com, tel. 501622123

Komentarze

-->