Taniec Wydarzenia zawiera Obozy zawiera BREAKING CAMP 5

BREAKING CAMP 5BREAKING CAMP 5
Data: 13.07.2017
(Wydarzenie już sie odbyło!)
Lokalizacja: Murzasichle
Miejsce: Dom Wczasowy Oliwia, Małe Ciche 46
Style: Popping, Rocking, Funky Styles, Street Dance, Breakdance
Patronat: NIE (Jak zdobyć i co daje patronat?)
Facebook: Wydarzenie na Facebooku
Facebook:
Podziel się: Bookmark and Share
Opis:

Dr Hefo przy współpracy z Active Movement ma zaszczyt zaprosić na kolejną odsłonę BREAKING CAMP 5
BREAKING CAMP po raz piąty kontynuuje przekazywanie wiedzy oraz umiejętności młodszym pokoleniom. To nie tylko obóz, ale to przede wszystkim INWESTYCJA w młodszych tancerzy i przybliżenie im pozytywnej drogi, jaką oferuje kultura HIP HOP poprzez pomoc w zrozumieniu czym jest BREAKING.
Oferujemy najniższą cenę za najlepszą jakość, jaką daje nam ośrodek o BARDZO WYSOKIM standardzie oraz kadra instruktorska. 

Nasza Kadra to posiadający kwalifikacje instruktorzy oraz wychowawcy z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi i młodzieżą. Gwarantuje to wysoki poziom prowadzonych zajęć, jak i bezpieczeństwo naszych podopiecznych i pełne zadowolenie rodziców/opiekunów. Co ważne: obóz zgłaszany jest do Kuratorium Oświaty i spełnia wszelkie wymogi z tym związane. Kadra posiada wymagane kwalifikacje. Bezpieczeństwo jest dla Nas bardzo ważne. 

BREAKING CAMP 5 CZEKA WŁAŚNIE NA CIEBIE!!!

Wspaniały ośrodek: basen, sale taneczne z lustrami, świetlica z bilardem, tenisem stołowym i piłkarzykami, zaplecze rekreacyjne, niezastąpiona kadra oraz goście specjalni z najwyższej półki to tylko część atrakcji jakie mamy dla Was w tym roku.

W trakcie pobytu m.in. codzienne zajęcia taneczne, Turniej Tańca, Mam Talent, gry i zabawy w terenie, kąpiele w basenie, ognisko z kiełbaskami, piesze wycieczki oraz biegi kondycyjne po okolicy, zawody sportowe, wybory Miss i Misstera, dyskoteki. Wycieczka autokarowa z atrakcjami (Zakopane, Rusinowa Polana)

MIEJSCE: 
Ośrodek Wczasowy "Oliwia"
Małe Ciche
www.dw-oliwia.pl

TERMIN: 13.07. 2017r. – 23.07.2017r. 

CENA: 1399 PLN

ŚWIADCZENIA:
- Transport – autokar klasy turystycznej 
- Zakwaterowanie w pokojach 3,4,5-osobowych z pełnym węzłem sanitarnym
- Wyżywienie (3 posiłki dziennie + podwieczorek), napoje dostępne w ciągu dnia
- Opieka wykwalifikowanej kadry pedagogicznej i instruktorskiej
- Ubezpieczenie NNW
- realizacja programu
- Dostęp do profesjonalnych sal tanecznych z lustrami oraz innych obiektów na terenie ośrodka
- Wycieczka (jak w programie), wstępy w koszcie imprezy


KONTAKT I ZAPISY:
732 683 683 / 791 766 766 / 
mail:

Nasz obóz skierowany jest do dzieci i młodzieży w wieku 6 – 18 lat, o różnym stopniu zaawansowania. Jeśli jeszcze nie tańczysz, a chcesz dopiero rozpocząć przygodę z tańcem… SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!
Nasza Kadra to posiadający kwalifikacje instruktorzy oraz wychowawcy z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi i młodzieżą. Gwarantuje to wysoki poziom prowadzonych zajęć, jak i bezpieczeństwo naszych podopiecznych i pełne zadowolenie rodziców/opiekunów.

 Komentarze