Taniec Tancerze zawiera Kasia Buk

Kasia Buk

Wiek: 26 lat
Wzrost: 172 cm
Miasto: Piekary Śląskie
Tańcze od: 2006 roku
Style tańca:
Facebook: Profil na Facebooku
Facebook:
Podziel się: Bookmark and Share
O mnie: Tancerka, choreograf i organizator eventów grupy Saathi Dance & Events.
Występy:

Pokazy w całej Polsce począwszy od małych pokazów w restauracjach, wieczorkach kameralnych, po duże imprezy plenerowe (np Festiwal Kolorów w Katowicach), imprezy w ekskluzywnych hotelach (np. Hilton i Mariott w Warszawie, Sheraton w Krakowie, Diament w Ustroniu), wydarzenia w ośrodkach kulturalnych (np. Opera Śląska, Nowohuckie Centrum Kultury w Krakowie, Ośrodek Kultury Arsus w Warszawie) i inne. Prowadzenie zajęć tanecznych, warsztatów i imprez. Pedagog. Fotomodelka.

Tańczę od dziecka próbując różnych stylów, od tańców folkowych po salsę.
Od 2006 roku trenuję taniec indyjski. Od 2010 roku jestem tancerką i choreografem różnych form tańca indyjskiego w grupie Saathi - głównie tańce filmowe Bollywood, Kollywood, oraz tańce folkowe np. bhangra, lavani, garba i dandiya... Wraz z rozpocząciem przygody z Saathi rozpoczęłam treningi kathaku u Artura Przybylskiego, ucznia Pt.Birju Maharaja oraz warsztatowo u Mamty Maharaj. Jestem także uczennicą światowej mistrzyni tańca brzucha Suraiyi. Mam za sobą mnóstwo warsztatów tanecznych w najróżniejszych stylach, aby rozwijać się jak najszerzej. Specjalizuję się też w Sexy Cabaret Dance oraz jestem kursantką kierunku Instruktor Fitness.
W 2014 roku byłam tancerką i choreografem w jednym ze specjalnych odcinków popularnego indyjskiego serialu "Veera" kanału Star Plus, kręconych w Polsce. Oprócz tego epizodu telewizyjnego mam za sobą występ z zespołem dla telewizji Silesia, TelPol oraz TVN24 i TTV, a jako dziecko (występując z zespołem folkowym) dla TVP1 i TVP Katowice. Mam za sobą także tworzenie choreografii do spektakli (w tym występy) oraz pokazów innych osób. Moje uczennice zdobywają I miejsca na konkursach tanecznych.

Moja treść

  • Dołączył: 28.01.2013
  • Ostatnie logowanie: 18.03.2015